کد خبر: 698631 A

در یکی از واحدهای آپارتمانی مسکن مهر امید؛

پس از حضور در محل وقوع آتش سوزی مشاهده شد که شعله های مهیب آتش از طبقه پنجم یکی بلوکهای شهرک به سمت بیرون زبانه می کشد.

به گزارش ایلنا از بابل، رخداد آتش سوزی در یکی از واحدهای آپارتمان مسکونی واقع در بلوار مادر ، شهرک مسکن مهر امید در ساعت ۳:۳۴ بامداد پنجشنبه هشتم آذرماه ۹۷ طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی عملیات سازمان اعلام گردید.که بلافاصله سه خودروی عملیاتی با ۱۰ آتش نشان از ایستگاه های شماره دو و چهار به محل اعزام و عملیات اطفا را آغاز نمودند. 

بنابراین گزارش، فرمانده تیم عملیاتی حاضر در محل حادثه در خصوص این حادثه اظهار داشت : پس از حضور در محل وقوع آتش سوزی مشاهده شد که شعله های مهیب آتش از طبقه پنجم یکی بلوکهای شهرک به سمت بیرون زبانه می کشد، که آتش نشانان پس از ارزیابی اولیه ضمن تخلیه کامل ساکنین آپارتمان با استفاده از تجهیزات انفرادی خود را به طبقه مورد  نظر رسانده و عملیات اطفا را آغاز نمودند.

وی عنوان داشت :حجم و وسعت آتش به نوعی بود که تقریبا شعله های آتش کل واحد مسکونی را در بر گرفته بود و کار اطفا را برای آتش نشانان بسیار سخت و دشوار کرده بود ولی در عین حال آتش نشانان با آمادگی کامل در کوتاهترین زمان ممکن حریق را مهار و از سرایت آن به سایر واحدها و طبقات جلوگیری نمودند.

فرمانده تیم عملیاتی در ادامه با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان علت یابی سازمان متعاقبا اعلام خواهد شد بیان نمود: خوشبختانه با اقدام سریع آتش نشانان و تخلیه به موقع ساختمان آسیبی به ساکنین نرسید  و تنها مصدوم حادثه ،یک مرد حدودا ۳۶ ساله، که  مالک محل وقوع حادثه بود دچار سوختگی شد و بنا به گزارش اورژانس پس از انتقال به یکی از مراکز درمانی بابل اقدامات انتقال وی به بیمارستان سوانح سوختگی ساری انجام شد. 

وی در پایان از حضور عوامل اورژانس ، نیروی_انتظامی ، برق و گاز در محل حادثه تشکر نموده و از شهروندان درخواست نمود که با رعایت کامل موارد ایمنی در محل کار و زندگی خود از وقوع حوادث جلوگیری نمایند.

 

آتش سوزی برق شعله گاز مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر