کد خبر: 696581 A

معاون امور ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران:

معاون امور ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت:هیات های ورزشی باید به سمت به روزکردن تجهیزات و آموزش بروند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا،  عادل عالیشان، معاون امور ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در مراسم تکریم و معارفه رئیس هیات پزشکی ورزشی مازندران با بیان اینکه ریاست هیات مسوولیت بسیار مهمی است، اظهار کرد: قانون منع بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است که براساس آن تغییرات در سطح وزارتخانه در حال انجام است.

وی با بیان اینکه دهقان در طول فعالیت خود کارهای بسیار خوبی انجام شده است، گفت: روسای قبلی نیز به خوبی منشاء خدمات بودند که از همه آن ها تشکر و قدردانی می کنم.

عالیشان با تاکید بر اینکه این هیات با ماموریت های خاص شکل گرفته است، افزود: این هیات با مدیریت ویژه بحث امدادرسانی و خدمات پزشکی در میادین و آموزش و ارتقای علمی مربیان است.

معاون امور ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران هدف نهایی از تغییرات مدیریتی را فرصت برای نیروهای جوان تر دانست و بیان کرد: تغییرات مدیریتی در همه استان ها انجام شده است که در استان مازندران نیز روسای 6 هیات ورزشی بازنشسته شدند که از تجربیات آن ها در حوزه تخصصی استفاده می کنیم.

وی ضمن حمایت از گوهردهی به عنوان سرپرست هیات پزشکی ورزشی مازندران، گفت: هیات های ورزشی باید به سمت به روزکردن تجهیزات و آموزش بروند.

 فرزاد گوهردهی، سرپرست هیات پزشکی ورزشی مازندران نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از دهقان، گفت: پس از انتخابم به عنوان سرپرست هیات از  دهقان اجازه گرفتم و امروز نیز وی صندلی را به من سپردند و بنده امانت دار صندلی جناب دهقان هستم.

وی بر استفاده از تجربیات  دهقان تاکید کرد و افزود: خداوند فرصت خدمت به مردم را در اختیار ما قرار داده است که باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم تا ایندگان از فعالیت های ما به نیکی یاد کنند.

سرپرست هیات پزشکی ورزشی خواستارهمراهی و همدلی کارکنان شد و ادامه داد: قانون مداری و توجه به الزامات قانونی جزو اولویت های اصلی است و باید قوانین بالا دستی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در چارچوب سیاست های دولت گام برداریم.

 گوهر دهی بر برنامه ریزی هدفمند در حوزه آموزشی تاکید کرد و گفت: باید فرهنگسازی مناسب در عدم استفاده از مواد نیرو زا  و کنترل دوپینگ انجام شود.

وی بابیان اینکه خواستار همکاری رسانه ها در انتشار اخبار هیات پزشکی ورزشی شد و افزود: برای اطلاع رسانی درست و دقیق درجامعه و شناخت مولفه های سلامت به مردم و اهداف سازمانی  باید از توانمندی رسانه ها استفاده کرد.

سرپرست هیات پزشکی ورزشی تعامل دوسویه با هیات های استان را از برنامه های خود عنوان کرد و ادامه داد: نشست با روسای هیات ها جهت تعامل دوسویه برگزار می شود تا گام های موثری جهت ارتقای ورزش استان برداشته شود.

گوهر دهی بر استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: هدف اصلی ما افزایش سطح سلامت جامعه است که با استفاده از ظرفیت علمی اساتید دانشگاه گام های موثری در این جهت برداشته می شود.

وی کیفی سازی خدمات تخصصی را یکی از برنامه های هیات پزشکی و ورزشی دانست وافزود: امیدوارم با همراهی دکتر دهقان هیات پزشکی ورزشی مازندران پویاتر از گذشته فعالیت خود را ادامه دهد.

 

اداره کل ورزش و جوانان سلامت وزارتخانه ورزش همگانی هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر