کد خبر: 696104 A

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف یک تن و 147 کیلو سوسیس و کالباس تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ" سیدعبدالله منتظری" در تشریح این خبر، گفت: به منظور مبارزه با قفاچاق کالا و ارز و نظارت بر عرضه کالاهای سلامت محور، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه و فروش مواد غذایی و پروتئینی غیر بهداشتی در این شهرستان شدند .

سرهنگ منتظری، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس آگاهی با همکاری کارشناسان اداره صنعت ، معدن و تجارت این شهرستان متهم را در دستگیر و در بازرسی از محل فعالیت وی، یک تن و 148 کیلوگرم سوسیس و کالباس تاریخ مصرف گذشته کشف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس،ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر 710 میلیون ریال عنوان داشت و اظهار داشت: کالاهای کشف شده برای امهاء جمع آوری و محل فعالیت متهم پلمب شد .

وی در خاتمه با اشاره به این که متصدی این واحد صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضاء مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس 110 و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند .

 

خانواده صنعت معدن و تجارت مواد غذایی شهرستان چالوس کالاهای سلامت محور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر