کد خبر: 696102 A

عضو خبرگان رهبری تاکید کرد:

آیت الله معلمی هدف دشمن را اعلام ناکارآمدی مدیران بیان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر،جلسه ی شورای اداری این شهرستان به مناسبت هفته  وحدت و ایجاد اتحاد و خدمت صادقانه در فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان قائمشهر برگزار شد.

آیت الله معلمی با بیان اینکه هر ملتی که در سایه ی ارزش های دین بخواهد جامعه را به پیش ببرد و خدا نیز به آنان کمک خواهد کرد گفت: جمهوری اسلامی در طی چهل سال که از انقلاب می گذرد همواره شاهد اعمال خشونت و دشمنی از طرف دشمنان اسلام و انقلاب بوده است اما به فضل الهی ملت عزیز ایران همواره سربلند به پیش می روند.

عضو خبرگان رهبری ماهیت ایجاد بسیج و ارتش بیست میلیون نفری را پیشبرد مقاصد انقلاب و رسیدن به هدف مقدس بیان داشت و افزود : برگزاری جلسه در فرماندهی سپاه نشانه ی همدلی و هم سویی مدیران جامعه با ارزش ها و ره آوردهای انقلاب است.

خطیب نمازجمعه قائمشهر با اعلام اینکه هدف دشمن اعلام ناکارآمدی مدیران است خاطرنشان کرد: مدیران باید باحضور همیشگی خود و صبر و استقامت توطئه های دشمن را خنثی کنند.

مهدی محمدی، فرماندار قائمشهر، گذر عمر انقلاب را عامل تنومندتر و بارورتر شدن انقلاب اسلامی و مقاومت در برابر دسیسه ها و پیش رفتن به سوی اهداف نظام دانست و ابراز داشت: داشتن رهبری واحد، هماهنگی و همدلی از جمله عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بود.

فرماندار قائمشهر باتاکید بر اینکه توقع مردم از مدیران تکریم ارباب رجوع و محترم شمردن آنان است تصریح کرد: در حوزه ی معیشت و اقتصاد مردم دچار مشکل هستند و آستانه ی تحمل آنان نیز کم شده است.

وی پیگیری پروژه های عمرانی تا آخر سال را از واجبات شمرد و ادامه داد : پروژه های تخصیص یافته و موافقت نامه های مبادله شده باید پیگیری شوند تا بتوانیم اعتبارات جذب نشده شهرستان های دیگر را نیز جذب کنیم.

این مسئول هدف از برگزاری جلسه در فرماندهی سپاه را تجدید میثاق با خون شهدا، روحیه و تفکر بسیجی عنوان کرد و گفت : اگر بسیجی وار حرکت کنیم می توانیم اعتبارات سرگردان و شناور را جهت ایجاد فرصت شغلی جذب کنیم.

 

 

اسلام و انقلاب بسیج پیروزی انقلاب اسلامی خبرگان رهبری خشونت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر