کد خبر: 695307 A

روز پر حادثه در مازندران؛

فرمانده انتظامی شهرستان "تنکابن" از برخورد یک دستگاه خودرو سواری پیکان با کامیونت ایسوزو در منطقه دو هزار و مرگ راننده خودرو سواری خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس پلیس راه استان مازندران با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه تصادف بین یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه کامیونت ایسوزو در منطقه "دوهزار تنکابن"، موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی دوهزار قرار گرفت.

وی تصریح کرد : بر اثر این حادثه راننده پیکان به علت شدت جراحات وارده قبل از هرگونه امدادرسانی جان خود را از دست داد .

قدمی، اظهار داشت: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن، سرعت غیرمجاز و عدم توجه به جلو است .

وی به رانندگان توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

یک کشته و 2 مجروح در واژگونی خودروی 206 در محور هراز

سرهنگ"علیرضا قدمی" در ادامه از وقوع حادثه رانندگی در محور هراز خبر داد و گفت:بلافاصله ماموران گشت انتظامی شهرستان آمل به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 206 با 3 سرنشین، در عمق 500 متری حاشیه جاده به وقوع پیوست،یکی از سرنشینان این خودرو در دم جان باخت.

سرهنگ قدمی با اشاره به این که 2 سرنشین دیگر این خودرو مجروح شدند،خاطر نشان کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند .

وی در خاتمه با بیان این که علت حادثه در دست بررسی است ، خاطرنشان کرد: از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن خواب آلودگی، سرعت و سبقت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است .

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند .

 

 

خودرو فرمانده انتظامی شهرستان مرگ پیکان سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر