کد خبر: 692128 A

معاون استانداری مازندران:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از جذب کل اعتبارات تسهیلات خوداشتغالی مددجویی تا پایان آذرماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،حسن خیریان‌پور در ششمین جلسه کارگروه اشتغال مازندران که امروز در استانداری برگزار شد، با اشاره به 165 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات روستایی در مرحله اول و پرداخت بیش از 165 میلیارد تومان آن، اظهار داشت: بر جذب مرحله دوم آن نیز در جلسه اخیر استانداران کشور تأکید شد تا هرچه سریع‌تر ابلاغ شود.

وی به بند الف و ب تبصره 16 قانون بودجه کشور تحت عنوان اشتغال فراگیر اشاره کرد و افزود: استان مازندران در رابطه با طرح‌های مصوب رتبه دوم کشور و در رابطه با طرح‌های منعقده در بانک‌های استان رتبه چهارم کشور را دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندری مازندران همچنین به بند ب تبصره 16 مبنی بر طرح‌های خوداشتغالی مددجویی بهزیستی و کمیته امداد با همکاری بانک‌های عامل و فرمانداران اشاره و گفت: بیش از 64 درصد طرح‌های خوداشتغالی به مرحله پرداخت رسیده که عملکرد بهزیستی در این زمینه بالغ بر 74 درصد و عملکرد کمیته امداد بالغ بر 50 درصد بوده است.

خیریان‌پور به اجرای طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار با همکاری فنی‌وحرفه‌ای و سهم سه‌هزار و 300 نفری مازندران اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون بالغ بر 37 درصد یعنی یک‌هزار و 500 نفر در این طرح شرکت کرده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از جذب کل اعتبارات تسهیلات خوداشتغالی مددجویی تا پایان آذرماه خبر داد و از بانک‌ها خواست که ازتملیک واحدهایی که معوقات بانکی دارند، اجتناب کنند.

 

اشتغال کمیته امداد معاون قانون بودجه ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر