کد خبر: 692044 A

فرماندار ساری تاکید کرد:

فرماندار ساری بر تکریم ارباب رجوع، استقرار میز خدمت، برگزاری جلسات ملاقات عمومی و رسیدگی به شکایات مردمی در سطح ادارات این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،عباسعلی رضایی امروز پنجشنبه در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان ساری اظهار داشت: هر روز باید به خود ببالیم که انقلاب ما با پیش بینی هایی که امام راحل کردند به ثمر نشست و خون شهیدان ما هرگز اجازه نخواهد داد انقلاب ما متزلزل شود.

وی افزود: اگر چه ممکن است در طول مسیر مشکلاتی برای مردم پیش آید اما میتوان به راحتی این مسیر را طی کرد و به پیروزی رسید و تمام نقشه های دشمن نقش بر آب خواهد شد .

فرماندار مرکز مازندران گفت: دستگاه های اداری بایستی به پدافند غیر عامل توجه ویژه داشته باشند و جز برنامه های اصلی همه دستگاه ها باشد.

وی افزود: نحوه نگرش دستگاه ها در پدافند غیر عامل خوب نیست ، جدی نگرفتن این موضوع مهم برای من قابل بخشش نیست. باید حساسیت این کار درک و جدی گرفته شود وباید در همه حال برای مقابله با مخاطرات آماده باشیم.

رضایی بر لزوم همکاری دستگاه های اجرایی در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و ادامه داد: سرعت بخشیدن و دقت نظر در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی ملموس تر باشد از مدیران خواست تا در کارگروه های اقتصادی حضوری فعال داشته باشند.

وی در ادامه از تاخیر برخی مدیران در جلسه شورای اداری در زمان تعیین شده انتقاد کرد و گفت: این در حالی است که همه ادارات به دستگاه الکترونیکی متصل هستند و زمان دقیق جلسات مطلع می شوند.

رضایی افزود: با هماهنگی بخشداران از بخش های خود بازدید دوره ای داشته باشند و جزء اولویت های هر دستگاهی باشد.

وی بر پاسخگویی به ارباب رجوع از سوی دستگاه های اجرایی تاکید و بیان کرد: تکریم ارباب رجوع در اولویت دستگاه های اجرایی باشد اینطور نباشد که ارباب رجوع در بروکراسی اداری معطل بماند.

رضایی افزود: همکلامی با مردم و شنیدن مشکلات آنان نیز بخشی از مشکلاتشان را حل می کند و حضور مسئولین در این مورد بایستی جدی تر باشد .

وی ادامه داد: مردم وقتی مشاهده کنند که مدیران با آنان رفتار مناسبی ندارند نگران می شوند و کسی مردم را به نظام جمهوری اسلامی بدبین کند جزء این نظام نیست.

فرماندار ساری با تاکید بر فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت: ساری مرکز علویان است و باید این فرهنگ پررنگ تر دیده شود.

وی ، درباره بیمه عشایری و روستایی از بخشداران و دهیاران خواست تا برای تحقق این هدف و پوشش قراردادن افراد فاقد بیمه برنامه ریزی و تلاش کنند و گفت: باید افراد فاقد بیمه را تحت پوشش قرار دهیم و از این فرصت موجود بهره گیریم.

رضایی تسریع در پروژه ها را لازم و ضروری دانست و گفت:از تعدد پروژه ها بپرهیزید و پروژه هایی که تعریف می شود اعتبارات لازم را نیز از دستگاه های مربوطه خود مطالبه کنید.

 

امام راحل پوشش مشکلات ساری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر