کد خبر: 682322 A

نساجی در صدر جدول اشتباهات داوری؛

داور دیدار سپاهان - نساجی با یک سوت جنجالی در دقیقه 95 و اعلام پنالتی مشکوک به نفع سپاهان 3 امتیاز را به حساب این تیم اصفهانی واریز کرد.

به گزارش ایلنا،در شرایطی که قبل از این بازی طبق جدول اشتباهات داوری نساجی بیشترین ضرر را از این موضوع دیده بود ،قضاوت کوپال ناظمی، هم چنان نساجی را صدر نشین این جدول نگه خواهد داشت.

در روزی که تیم نساجی در مقابل پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر و یکی از بالانشینان جدول امسال در رقابتی جانانه حتی با از دست دادن چند فرصت عالی تا دقیقه 95 موفق به کسب یک امتیاز شده بود ،داور این دیدار با یک سوت جنجالی و اعلام پنالتی مشکوک به نفع سپاهان 3 امتیاز را به حساب این تیم اصفهانی قرار داد.

بازیکنان نساجی بر خلاف دیدارهای قبلی خود نه تنها به دفاع محض نپرداختند بلکه با گل زودهنگام سپاهانی ها را غافلگیر نمودند،بعد از گل ،حملات نساجی ادامه پیدا کرد تا فرقی میان رکورددار قهرمانی لیگ برتر با تیمی که بعد از سال ها وارد سطح اول فوتبال کشور شده احساس نشود

سجاد عاشوری بازیکن پیشتاز نساجی در اواسط نیمه دوم موقعیتی عالی را با ضربه چیپ از دست داد تا در اواخر این دیدار ،سپاهان با تجربه از اشتباه خط دفاع نساجی استفاده کرده و با یک سانتر از جناح چپ بل ضربه سر شهباززاده موفق شد،گل دوم را به ثمر برسانند.

بازیکنان سخت کوش نساجی در اندک دقایق باقی مانده با اضافه کردن فشار حملات و تیزهوشی بازیکنات خود توانستند باز هم به گل برسند.

اما سوت جنجالی داور در دقیقه آخر بازی و اعلام پنالتی مشکوک باعث باخت نساجی شد.

این چندمین دیدار نساجی است که داوران به طور مستقیم در نتایج ، تاثیرگذار هستند و کمیته داوران هم قصدی بر نظارت بیشتر بر کار داوران خود ندارد.

 

بازی جدول کمیته داوران لیگ برتر نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر