کد خبر: 680229 A

سخنگوی شورای شهر قائمشهر تاکید کرد:

غلامرضا میرزایی گفت: باید بررسی کنیم در جلسات چه مصوباتی انجام دادیم که اجرا نشده و علت عدم اجرای آها چیست و بازنگری و بررسی کنیم.

به گزارش ایلنا از قائمشهر،غلامرضا میرزایی، سخنگوی شورای اسلامی شهر قائمشهر در جلسه علنی شورا، وظایف اعضای شورای شهر را سیاست گذاری و نظارت دانست و بیان کرد : در این راستا کم کاری نکرده ایم و تاکنون هشتاد و هشت جلسه رسمی و در حدود 200 جلسه فرعی کمیسیون برگزار شده است.

میرزایی  با اشاره به جلسات برگزار شده پیشنهاد کرد: باید بررسی کنیم در این جلسات چه مصوباتی انجام دادیم که اجرا نشده و علت عدم اجرای آها چیست تا بازنگری و بررسی کنیم.

وی به مکان ساختمان شهرداری منطقه دو قائمشهر اشاره کرد و افزود :شهرداری منطقه دو در مکانی قرار دارد که باعث ایجاد مشکل و گره ترافیکی برای رانندگان و بیمارستان در آن منطقه شده است و شهروندان نمی توانند به راحتی از خدمات شهرداری منطقه دو استفاده کند.

میرزایی ادامه داد : شهرداری نمی تواند در انجا خدمات ارائه دهد و نیاز به مکان جدیدی دارد.

سخنگوی شورای شهر قائمشهر مشکلات عمده مردم در شهر را بیکاری و عدم رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت :چند پروژه تعریف شده اما سرعت عملیات آنها بسیار کم است و تاکنون نتیجه ای برای شهروندان نداشته است، در خصوص این موارد جلساتی تشکیل شده اما بازخوردی برای مردم نداشته است.

عضو شورای شهر قائمشهر خواستار تسریع در اجرای اینگونه عملیات ها نظیر رودخانه تلار شد.

 

بیمارستان جلسه علنی شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر