کد خبر: 676847 A

رئیس جمعیت هلال احمر قائمشهر خبر داد:

وحید نصیری گفت: بیست نفر از امداد گران،نجاتگران و پرسنل از دیروز تا پایان بارندگی و ارائه خدمات به صورت آماده باش هستند و هنوز هم پایان کار اعلام نشده است.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، وحید نصیری رئیس هلال احمر جمعیت قائمشهر از آماده باش نیروهای امدادی و نجاتگران در جمعیت هلال احمر خبر داد و گفت: بیست نفر از امداد گران،نجاتگران و پرسنل از دیروز تا پایان بارندگی و ارائه خدمات به صورت آماده باش هستند و هنوز هم پایان کار اعلام نشده است.

نصیری با اشاره به آبگرفتگی های شهری افزود: در هنگام سیل و باران شدید در زیرگذرها با بیشترین حجم آبگرفتگی مواجه هستیم که امسال هم زیرگذر الغدیر هم اضافه شده و تاکنون هم نوزده مورد تخلیه آب گرفتگی منازل توسط نیروهای امدادی صورت گرفته است.

نصیری با تاکید بر خدمات انجام شده هلال احمر در سطح شهر تصریح کرد: شصت کیلو نایلون توزیع شده است، پنج دستگاه خودرو به کار گرفته شده و سه دستگاه هم موتور لجن کش می باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر قائمشهر کمبود موتورهای لجن کش را از مشکلات عمده دانست و بیان کرد: هلال احمر با پوشش سراسری در شهر، نیازمند تجهیزات بیشتری است که متاسفانه با کمبود موتور لجن کش که از واجبات است رو به رو هستیم.

نصیری درخصوص نحوه اطلاع رسانی از حوادث گفت: مشکلات شهری از طریق ندای امداد 112 استان به اطلاع ما می رسد.

 

آماده باش پوشش جمعیت هلال احمر خودرو هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر