کد خبر: 673773 A

استاندار مازندران تاکید کرد:

استاندار مازندران  با بیان اینکه 167 واحد تولیدی استان در تملک بانک ها قرار گرفته است بر آزادسازی این واحدها تا پایان سالجاری به دلیل سهم بزرگ در تولید استان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ساری،محمد اسلامی امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران با بیان اینکه 167 واحد تولیدی استان در تملک بانک ها قرار گرفته است بر آزادسازی این واحدها تا پایان سالجاری به دلیل سهم بزرگ در تولید استان تاکید کرد.

وی پایدارسازی تولید و اشتغال را امری مهم دانست و بر تسهیل در امر تولید و رفع مشکلات پیش روی تاکید کرد و افرود: تمامی واحدهای تولیدی بایستی به مدار تولید برگردند.

استاندار مازندران به مشکلات صنعت نساجی در استان اشاره کرد و گفت: جریان پنهانی در حال ضربه زدن به صنعت نساجی در استان است که نیاز به پیگیری و رفع موانع دارد.

وی با اعلام اینکه 782 طرح اشتغال توسط 12 دستگاه به کمیته فنی استان ارسال شده است بیان کرد: یکهزار و 679 میلیارد تومان برای این طرح ها اعتبار نیاز است درحالی که اعتبار مصوب استان 750 میلیارد تومان است.

اسلامی گفت: در حال حاضر برای 110 طرح به ارزش 105 میلیارد تومان در بانکهای استان قرار داد منعقد شده است که برای 982 نفر شغل ایجاد می کند.

وی بیان کرد: بد اخلاقی مدیریتی سبب شده تا لایروبی رودخانه ها به خوبی انجام نگیرد و با کوچکترین بارندگی سیلاب اتفاق بیفتد این مسئله از جمله تکالیفی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مازندران تصریح کرد: برنامه های دهه فجر امسال بایستی با برنامه ریزی منسجم و اقدامی همه جانبه صورت گیرد تا بتوانیم اهداف نسل گذشته را به نسل امروز انتقال دهیم.

 

جلسه شورای برنامه ریزی صنعت مشکلات کمیته فنی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر