کد خبر: 647395 A

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری فردی که با سوء استفاده از موقیعت شغلی و جعل به پرداخت تسهیلات بانکی غیر مجاز و غیر قانونی 8 میلیاردی به تعدادی از افراد خاص در "ساری" اقدام کرد، خبر داد .

 به گزارش ایلنا از ساری، در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر پرداخت تسهیلات غیرمجاز و غیر قانونی به افرادی خاص در یکی از بانک های شهرستان ساری، موضوع در دستور کار کاراگاهان و کارشناسان  پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم به سوء استفاده از موقعیت شغلی و جعل در یکی از بانک های شهرستان ساری شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در تحقیقات پلیسی دریافتند، این فرد در ازای دریافت وجه و مبالغ هنگفت از شهروندان اقدام به پرداخت تسهیلات غیر مجاز و غیر قانونی به آنان می کرد که با هماهنگی قضائی این فرد شناسایی و دستگیر شد.

سردار میرفیضی، اظهار داشت: متهم در تحقیقات و بازجوئی های فنی پلیس به بزه انتسابی و پرداخت بیش از 8 میلیارد ریال وام و تسهیلات غیر مجاز از راههای غیر قانونی به افرادی خاص اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران  با بیان این که کلاهبرداری ها و سایر جرائم مالی و اقتصادی نتیجه یک فرایند آگاهانه، عمدی برای کسب منفعت و موقعیت به شکل خلاف قانون‌ است از شهروندان خواست: ضمن رعایت مقررات مالی در معاملات بانکی و ... از اعتماد به افراد فرصت طلبی که به بهانه تسریع در کار و ... تقاضای وجه از آنان می کنند، خودداری کرده و در صورت مشاهده چنین افرادی موضوع را به مراجع قانونی اطلاع دهند .

 

استان مازندران پلیس آگاهی تسهیلات بانکی فرمانده انتظامی استان ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر