کد خبر: 553123 A

صبح امروز صورت گرفت؛

با برگزاری انتخابات ، اعضای جدید مجمع عمومی عادی کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی مازندران انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری, صبح امروز مجمع عمومی عادی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی استان مازندران برگزار شد و اعضای این مجمع انتخاب شدند.

مجمع عمومی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی با حضور نماینده اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در محل سالن اجتماعات شعبه دو تامین اجتماعی ساری برگزار شد.

دریابیگی ، رئیس هئیت مدیره کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مازندران با ارائه گزارشی از عملکرد کانون بازنشستگان استان مازندران اظهار داشت: برگزاری این مجمع نشان از تحقق اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

دریابیگی افزود: حضور کارگران و بازنشستگان در همه عرصه های سیاسی و اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی برکسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد:همه هدف ما استیفای حق و حقوق بازنشستگان زیر سایه آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این مهم محقق نخواهد شد مگر در سایه وحدت، همدلی، و صداقت.

دریابیگی افزود: در شرایط کنونی طیف گسترده و بزرگ کارگری و بازنشستگی در بدترین شرایط معیشیتی قراردارند و تحمیل بیمه های تکمیلی و اجراء نکردن قانون الزام خلافی است که از سوی سازمان تامین اجتماعی به کارگران و بازنشستگان القاء شده است.

رئیس هئیت مدیره کارگران بازنشسته تامین اجتماعی مازندران با بیان طرح تحول سلامت اقدام بسیار مثبتی است گفت: اجرای طرح تحول سلامت برای مردم، بسیار مفید بود و معتقدیم که موانع پیش روی آن باید برداشته شود و باید با قوت و قدرت، ادامه یابد.

وی در ادامه از اعزام کاروان به کربلا برای نخستین بار توسط کانون بازنشستگان استان خبر داد .

یادآور می‌شود، در پایان این مجمع آقایان :محمد تقی محمودی ، محمد رضا علیجانی ، محمد رزاقی و علی اکبر هادوی  بعنوان اعضای مجمع عمومی عادی  کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران انتخاب شدند.

 

 

انتخابات تامین اجتماعی قانون کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کانون بازنشستگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر