کد خبر: 516195 A

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران خبرداد:

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران از سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی خودروسازی هیون وا کره جنوبی در شهرک صنعتی امامزاده عبداله (ع) آمل خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، کامران علی پور درخصوص حضور هیئت تجاری کره‌ای در استان گفت: این هیئت یکی از 6 شرکت کره جنوبی است که اول مردادماه در قالب دومین نشست انتقال فناوری ایران و کره جنوبی در تهران حضور داشت.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران افزود: این سفر علاوه بر اینکه زمینه‌ساز یک ارتباط اقتصادی است، می‌تواند زمینه‌ای برای ایجاد همکاری راهبردی باشد.

علی پور بیان داشت: شرکت هیون وا ازجمله شرکت‌های تخصصی است که 42 سال تجربه در تولید خودرو در کره جنوبی دارد و اجرای طرح‌های مشترک همکاری در شماری از کشورها را در کارنامه دارد.

وی تصریح کرد: مقررشده علاوه بر اطلاعاتی که آنها در سفر به شهرک صنعتی آمل و بازدید از شرکت فولادین ذوب و نشست با مدیران این شرکت کسب می‌کنند، اطلاعات دیگری نیز در اختیارشان قرار گیرد تا شرایط برای امضای تفاهم‌نامه و عملی کردن خواسته‌های مشترک دو طرف فراهم شود.

علی پور اضافه کرد: شرکت فولادین ذوب آمل درزمینه تولید قطعات خودرویی و تولیدات قطعات ریخته‌گری فعالیت می‌کند که همسو با فعالیت شرکت کره‌ای است و به همین دلیل، دو شرکت درصدد ایجاد و توسعه همکاری‌های مشترک شده‌اند.

یانگ ال بی سرپرست هیئت کره‌ای در نشست با مدیران شرکت فولادین ذوب آمل واقع در شهرک صنعتی امامزاده عبداله اعلام کرد: شرکت خودروسازی هیون وا این آمادگی را دارد تا فصل جدیدی از همکاری‌های دوطرفه را در سرمایه‌گذاری و همچنین انتقال تجربه 42 ساله به طرف ایرانی داشته باشد.

مدیر شرکت هیون وا کره جنوبی همچنین به مدیران شرکت فولادین ذوب آمل اطمینان داد که شرکت تحت مسئولیتش برای انتقال تجربیات و فناوری باهدف کاهش هزینه‌ها و خرید قطعات آمادگی کامل برای همکاری متقابل دارد.

وی با اشاره به فعالیت گسترده شرکت فولادین ذوب آمل در حوزه ریخته‌گری خاطرنشان کرد: این شرکت یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی و ریخته‌گری ایران و مازندران است که می‌تواند مقصد خوبی، هم برای ارائه تکنولوژی و هم برای سرمایه‌گذاری باشد.

 

خودرو سرمایه گذاری صنایع کوچک فناوری کره جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر