کد خبر: 472200 A

نماینده مردم ساری، میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ساری، میاندورود در مجلس شورای اسلامی درباره مشکلات زباله مرکز استان و حمل آن به منطقه چهاردانگه ادامه داد: مشکل زباله یک کار تیمی را می‌طلبد و جانمایی آن بر عهده استاندار و محیط زیست است و اجرا آن با شهرداری است.

به گزارش ایلنا، علی اصغر یوسف ‌نژاد امروز در بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال اظهار داشت: مجلس در جهت تحقق شعار رهبری در گذشته هم کارهایی را در حوزه وظیفه خود در بخش اشتغال و تولید انجام داده است.

وی ادامه داد: کمیسیون‌های تخصصی و صحن مجلس با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در نوروز امسال بخشی از نقطه نظرات ایشان مورد توجه قرار داده و برای تحقق فرامین ایشان تلاش می کنند.

 نماینده مردم ساری، میاندورود در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس سخنان رهبری کمیسیون‌های تخصصی مجلس نظرات خود را برای آغاز کار امسال عنوان کردند.

یوسف‌ نژاد گفت: نخستین ماموریت  6 کمیسیون اصلی مرتبط با تولید و اشتغال تحقق منویات مقام معظم رهبری درخصوص شعار سال است.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های خوب گردشگری در استان داریم و از نظر آثار طبیعی و گردشگری در هر شهری ظرفیت‌های خوبی داریم، افزود: مازندران از همه ظرفیت‌های گردشگری برخوردار است و به عنوان نمونه منطقه چهاردانگه و دودانگه از ظرفیت‌های گردشگری و آثار باستانی خوبی برخوردار است اما به دلیل زیرساخت‌ ها و منابع مالی نتوانسته‌ ایم از این ظرفیت‌ها به خوبی بهره‌گیری کنیم.

نماینده مردم ساری، میاندورود در مجلس شورای اسلامی  درباره چشمه سورت گفت: همه نگران چشمه سورت هستیم و جلسات متعددی دراین‌باره برگزار شد و اقدامات خوبی انجام شد و باید با پیگیری های مکرر باید زمینه جذب گردشگران به این منطقه را فراهم کنیم تا در ارتقاء اقتصاد استان سهیم باشیم.

یوسف‌ نژاد درباره مشکلات زباله مرکز استان و حمل آن به منطقه چهاردانگه ادامه داد: مشکل زباله یک کار تیمی را می‌طلبد و جانمایی آن بر عهده استاندار و محیط زیست است و اجرا آن با شهرداری است.

وی افزود:امکاناتی که شهرداری گذاشته است قابل توجه بوده است و چند ده میلیارد تومان هزینه کرده است و مقرر بخشی از پشتیبانی مالی را دولت انجام دهد که قرار است انجام دهد.

نماینده مردم ساری، میاندورود در مجلس شورای اسلامی ،گفت: بحث زباله و تغییر مکان آن به مردم حق می دهم و مردم باید جدی تر عمل کنند انتظار داریم مسوولین نسبت به این قضیه حساسیت بیشتری داشته باشند .

یوسف ‌نژاد  به جاده ساری- تاکام اشاره کرد و اظهار داشت: قرار شد قرارداد فاز دوم به مناقصه بگذارند که شنیده شد به مناقصه گذاشته شد و این روزها باید اعلام شود و اعتباری هم برای آن در نظر گرفته شد.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی ، نظارتی، امنیتی و کسانی که در برگزاری انتخابات مداخله دارند حضور افراد را برای حضور بیشتر تسهیل کنند و شرایط را برای حضور مردم در عرصه انتخابات گسترده ‌تر کنند.

 

 

 

زباله مجلس شورای اسلامی محیط زیست مشکلات ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر