کد خبر: 471613 A

فرماندارشهرستان نکا:

فرماندارشهرستان نکا، گفت: تمام مراکز اقامتی،رستوران ها و 60کلاس برای پذیرایی از گردشگران و همچنین 5مسجد به صورت شبانه روزی آماده خدمات به مسافران است.

جعفر احمدی در گفتگو با ایلنا در ستاد اجرایی خدمات سفر در استان مازندران اظهار داشت: با تشکیل کمیته های 12گانه در فرمانداری همه دستگاههای مربوطه امکانات وتجهیزات رفاهی و خدماتی را در اختیار گردشگران قرار دادند.

وی با اشاره به آمادگی کامل این شهرستان برای میزبانی از مسافران نوروزی افزود: تمام مراکز اقامتی،رستوران ها  و 60کلاس برای پذیرایی از گردشگران و همچنین 5مسجد به صورت شبانه روزی  آماده خدمات به مسافران است.

فرماندارشهرستان نکا ،گفت: شهرداری ها نسبت به اسکان  و راهنمایی گردشگران،نیروی انتظامی و هلال احمر با استقرار کانکس در ورودی شهر به مسافران و گردگشگران خدمات ارائه می کنند.

 وی افزود: نمازخانه های تمام پمپ بنزین ها نیز در ایام نوروز برای برگزاری نماز فعال است و بازارچه محلی نیز در ورودی شهر دائر است.

احمدی ادامه داد بیشتر گردشگران روستاهای نمونه گردشگری و بوم گردی شهرستان  فریمک و زروم را برای اسکان و گردشگری انتخاب می کنند تا ازنزدیک با فرهنگ بومی و محلی آشنا شوند.

فرماندارشهرستان نکا ، گفت: شهرستان نکا با توجه به ظرفیت بالای گردشگری ،نزدیکی به فرودگاه،راه آهن سراسری،جاده ترانزیتی،جنگل و سواحل سالانه میزبان بسیاری از گردشگران است.

 

رستوران ها شبانه روزی گردشگری مسافران مسافران و گردشگران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر