کد خبر: 464841 A

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران تاکید کرد:

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: بهره مندی از فرصت های نوین گردشگری از ضروریات در حوزه گردشگری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،دلاور بزرگ نیا در  نخستین همایش ملی جامع گردشگری ایران که میزبانی مازندران در پلاژ بهزیستی ساری برگزار شد ،اظهار داشت: مازندران از پتانسیل و ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری برخوردار است.

وی افزود: مازندران  با دارا بودن موهبات الهی از قببل کوه ،جنگل و دریا فرصت خوبی را برای سرمایه گذاری در جهت توسعه گردشگری فراهم می کند.

مدیر کل  میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران به گردشگری بومی اشاره کرد و گفت:توجه به بوم گردی و توسعه این فضا در حوزه گردشگری از اهم اهداف این سازمان به شمار می آید.

وی به گردشگری دریایی به عنوان گردشگری نوین در استان اشاره کرد و افزود: مازندران فرصت مناسب برای گردشگری دریایی است و تلاش می شود تا در این حوزه به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.

بزرگ نیا گردشگری سلامت را یکی دیگر فرصت های گردشگری در استان برشمرد و ادامه داد: مازندران با برخورداری از بیمارستان ها و مراکز درمانی فرصت خوبی را برای جذب توریسم فراهم میکند.

وی از صدور مجوز اولین اسکله تفریحی و توریستی با رعایت فرآیند قانونی در مازندران خبر داد و گفت:  توجه به حوزه فراساحل از جمله الویت های مهم در بخش گردشگری و توریسم است.

بزرگ نیا به راه اندازی پنجره واحد با مشارکت صنعت،معدن و تجارت،گردشگری و کساورزی در مازندران اشاره کرد و افزود: این پنجره واحد در جهت تسهیل و تقویت سرمایه گذاری و رفع موانع اقتصادی در جهت توسعه گردشگری و جذب توریسم در مازندران شکل گرفت.

 

بهزیستی جنگل صنایع دستی و گردشگری صنعت معدن و تجارت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر