کد خبر: 428248 A

یکی از امتیازات ویژه این مرکز مجهز بودن به باند هلی کوپتر می باشد که در ضلع جنوبی به ابعاد 35 در 35 متر و صفحه زمینی باند نیز دارای ضخامت 300 میلیمتر با بتن مسلح است.

به گزارش  ایلنا به نقل از روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی(ره)بابل ،  علی هرسینی مدیر امور عمومی و فنی و مهندسی این مرکز از پیشرفت 30 درصدی اورژانس جدید خبر داد.

مسئول فنی و مهندسی این بیمارستان با اشاره به اینکه طرح توسعه اورژانس در شهریور سال جاری آغاز شد اظهار داشت : همکاران فنی در دو شیفت کاری تمام تلاش خود را انجام می دهند تا این پروژه با یاری خداوند در دهه فجر سال جاری افتتاح گردد و مردم عزیز بتوانند  از امکانات آن بهرمند گردند.

وی اضافه کرد: پس از اتمام این طرح تخت های اورژانس از 39 تخت به 60 تخت افزایش می یابد.

مدیر اداره عمومی همچنین تعداد مراجعان بیماران به واحد اورژانس در 7 ماهه نخست سال جاری را حدود 45 هزار نفر عنوان عنوان کرد و گفت : این حجم مراجعه به صورت متوسط ، 95  درصد اشغال تخت اورژانس را شامل شده است.

این مسئول این نوید را به همشهریان و هم استانی های عزیز داده است که با افتتاح 300 متر مربع به واحد اورژانس و اضافه شدن 21 تخت، بتوانیم خدمات مناسب تری به مراجعین عزیز ارائه نماییم.

هرسینی افزود: با طرح توسعه اورژانس علاوه بر اضافه شدن تخت ها ، اتاق پزشک ، اتاق پزشک اسکرین ، اتاق پزشک مقیم ، اتاق احیاء ، خوابگاه استراحت پرسنل آقا و خانم نیز در فضای جدید تعبیه خواهد شد.

وی افزود: یکی از امتیازات ویژه این مرکز مجهز بودن به باند هلی کوپتر می باشد که در ضلع جنوبی به ابعاد 35 در 35 متر و صفحه زمینی باند نیز دارای ضخامت 300 میلیمتر با بتن مسلح است.

مسئول فنی و مهندسی بیمارستان روحانی همچنین وجود اورژانس ویژه قلب را از دیگر مزیت های اورژانس این مرکز برشمرد و گفت : اورژانس قلب در فضای فیزیکی مجزا  در واحد اورژانس جهت خدمات رسانی به بیماران حاد قلبی ایجاد شده است.

 

 

بیمارستان پزشک خدمات رسانی روابط عمومی فنی و مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر