کد خبر: 405510 A

با حضور قائم‌مقام وزیر صنعت و استاندار مازندران، واحد تولیدی ورسای در شهرک صنعتی امامزاده عبداله آمل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، رضا رحمانی قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید در آئین افتتاح واحد تولیدی ورسای در شهرک صنعتی امامزاده عبداله آمل گفت: امسال به یمن فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست‌جمهور، بهترین فضا و موقعیت برای حمایت از تولید ملی فراهم‌شده و این‌یک ارزش است.

رحمانی افزود: امروز صنعتگران و تولیدکنندگان به‌عنوان رزمندگان جبهه اقتصادی دارای جایگاه بسیار والایی هستند و در شرایط کنونی، یک نفر قدم کوچکی برای تولید و اشتغال‌زایی بردارد یک کار ارزشمند انجام داده و باید سرلوحه امور قرار گیرد.

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید،بهره‌برداری از هر واحد تولیدی که منجر به ایجاد اشتغال می‌شود را یک کار مقدس دانست و تصریح کرد: معیشت و اشتغال نتیجه تولید ملی است و باید از امکانات موجود به‌درستی استفاده نمود.

وی خاطرنشان کرد: با ارائه تسهیلات بانکی به واحدهای دارای مشکل نقدینگی، بستر برای رونق تولید در کشور فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران نیز در حاشیه این مراسم، در جمع خبرنگاران گفت: واحد تولیدی ورسای تولیدکننده آب آشامیدنی با سرمایه‌گذاری 200 میلیارد ریال و اشتغال 150 نفر به بهره‌برداری رسید.

موسوی بیان داشت: در هفته دولت، تاکنون 4 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی جویبار، آمل و ناحیه صنعتی گلوگاه به بهره‌برداری رسیدند.

وی تصریح کرد: با حمایت دولت و ارائه تسهیلات در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، شاهد رونق‌بخش تولید و ایجاد اشتغال در استان و کشور خواهیم بود.

 

اشتغال ایجاد اشتغال تولید ملی صنعت نقدینگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر