کد خبر: 256378 A

ناصحی در گفتگو با ایلنا؛

برگزاری این مسابقات می تواند تجربه خوبی برای برگزاری مسابقات ورزشی دیگراز جمله دانشجویی و دانش آموزی باشد.

قائم مقام مدیرکل و معاون پشتیبانی و توسعه سرمایه انسانی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی مازندران گفت: منابع مالی این المپیاد، از طریق شرکتها و کارفرمایان تأمین شده است.

مرتضی ناصحی در گفتگو با ایلنا اظهار داشت: با توجه به اینکه این مسابقات برای اولین بار، در استان مازندران برگزار می شود از نظر کمی و کیفی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

وی، افزود: در این مسابقات علاوه بر اینکه فدراسیون کشوری درگیر بوده، وزارت کار و اداره ورزش و جوانان نیز با هم همکاری بسیار خوبی داشتند.

قائم مقام مدیرکل و معاون پشتیبانی و توسعه سرمایه انسانی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی مازندران، در خصوص منابع مالی، مسابقات المپیاد کارگری، گفت: این منابع مالی از طریق شرکتها و کارفرمایان تأمین شده است.

ناصحی، با بیان اینکه اسپانسرهای این مسابقات بدون هیچ چشمداشتی، پای کار آمدند، تصریح کرد: هدف اصلی آنان ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین کارگران بوده است و هیچگونه توقعی برای مطرح شدن یا برنده شدن نداشته اند.

وی، برآیند همکاری دو اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان را بسیار مثبت ارزیابی کرد و اذعان کرد: برگزاری این مسابقات می تواند تجربه خوبی برای برگزاری مسابقات ورزشی دیگراز جمله دانشجویی و دانش آموزی باشد.

ناصحی افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امورات کاری کارگران تجربه و دانش کافی دارد و با قدردانی از تلاش شبانه روزی کمیته اطلاع رسانی مسابقات المپیاد ورزشی کارگران، از همکاری همه رسانه ها، صداسیما و رسانه های مجازی جهت تبلیغات و انتشار اخبار مسابقات تشکر کرد.

وی، در پایان با اعلام رضایت از تبلیغات شهرستانی که در همه شهرستانهای مازندران مشهود بود، از گروه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بعنوان شاخص ترین کمیته ستادی برگزاری اولین دروه المپیاد ورزشی کارگران قدردانی کرد.

اداره کل تعاون کار و رفاه اداره ورزش و جوانان استان مازندران تبلیغات رسانه سرمایه شبانه روزی معاون منابع مالی ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر