کد خبر: 253671 A

با حضور عکاسان مازندرانی؛

مازندران اولین بار میزبانی یک رویداد عظیم ورزشی در حوزه کارگری را بر عهده دارد با همتی که از خود نشان می دهد قدرت و توان عکاس ورزشی را به نمایش گذاشته و آبروی استان در انعکاس عظیم ترین رویداد ورزشی کارگری باشند.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات اولین المپیاد ورزشی کارگران کشور گفت:: تمام تلاش ما برای فراهم آوردن فضای مناسب جهت بهترین پوشش خبری در این المپیاد است.

به گزارش ایلنا به نقل از کارگران اسپرت، فرامرز درخشنده امروز در نشست خبری با عکاسان کارگروه رسانه حوزه عکس اولین المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور با تشریح برنامه های کارگروه عکس و رسانه از عکاسان شرکت کننده در این کارگروه خواست تا با نگاه حرفه ای به موضوع و اهمیت این موضوع که مازندران اولین بار میزبانی یک رویداد عظیم ورزشی در حوزه کارگری را بر عهده دارند با همتی که از خود نشان می دهند قدرت و توان عکاس ورزشی را به نمایش گذاشته و آبروی استان در انعکاس عظیم ترین رویداد ورزشی کارگری باشند.

وی با تاکید برنگاه حرفه ای عکاسان در این نشست و جلوگیری از هرگونه تنش اظهار داشت: تمام تلاش ما برای فراهم آوردن فضای مناسب جهت بهترین پوشش خبری در این المپیاد است.

محسن هدایتی مسئول کمیته عکاسان اولین المپیاد ورزش کارگران هم در این جلسه با تشریح فعالیت ها و وظایف عکاسان ورزشی در این رویداد چگونگی تهیه عکس و انعکاس فعالیت عکاسان برای ارسال به موقع عکس ها را اعلام کرد.

وی بر تهیه عکس های باکیفیت و نگاه حرفه ای از سوی عکاسان تاکید کرد و اظهار داشت: در این کارگروه به بهترین عکس های تهیه شده امتیازات ویژه ای داده می شود.

بر اساس این گزارش عکاسان حاضر در جلسه با تعامل و هم اندیشی در تهیه بهترین عکس ها به تبادل نظرات پرداختند و با بهترین کارکرد در کارگروه رسانه انعکاس مطلوب رسانه ای از اولین المپیاد ورزش کارگری انجام شود.

در این جلسه همچنین چگونگی اسکان و ایاب و ذهاب عکاسان و فراهم آوردن امکانات برای پوشش تصویری المپیاد بحثوبررسی شد.

پوشش تبلیغات رسانه ورزشی اولین کارگران المپیاد عکس کارگروه عکاسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر