کد خبر: 250086 A

با حضور درخشان برگزار شد؛

بالغ بر ۳۹ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که همه آنان از خدمات درمانی بهره مند هستند.

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: تلاش ما این است تا خدمات دهی با تلفیقی از درمان مستقیم و غیر مستقیم در ابعاد کیفی و کمی افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، مهدی درخشان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید تأمین اجتماعی شعبه ۲ قائم شهر با بیان اینکه کل اعتبار سازمان تأمین اجتماعی در سال گذشته رقمی بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد تومان بوده اظهار داشت: از این رقم نزدیک به ۴ هزار میلیارد تومان مربوط به درمان مستقیم بود.

وی افزود: در سال ۹۳ این رقم افزایش یافت و به ۱۷ هزار میلیارد رسید که این افزایش موجب شد حدود ۳۰ درصد به منابع درمان مستقیم اضافه گردد.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی کشور با بیان اینکه تلاش ما این است تا خدمات دهی با تلفیقی از درمان مستقیم و غیر مستقیم در ابعاد کیفی و کمی افزایش یابد تصریح کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت با مشارکت تمام عیار سازمان تامین اجتماعی، خدمات دهی به مردم در درمان غیر مستقیم در مراکز دانشگاهیی بسیار کم شده و از حدود ۳۰ درصد به ۶ درصد رسیده است و این ۶ درصد هم برای مستمری بگیران به صفر خواهد رسید وامیدواریم دغدغه مردم و بیمه شدگان بسیار کم شود.

درخشان اظهار داشت: بالغ بر ۳۹ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که همه آنان از خدمات درمانی بهره مند هستند و اولین خدمتی که یک بیمه شده از روز اول بیمه شدن چه به شکل مستقیم و غیر مستقیم دریافت می کند خدمات درمانی است.

وی ادامه داد: درحال حاضر، ۷۱ بیمارستان، ۷ دی کلینیک، ۳ بیمارستان هیئت مدیره ای، ۲۷۱ مراکز درمانگاهی، پلی کلینیک و کلینیک دندانپزشکی مستقل از مجموعه خدمات درمان مستقیم است که به بیمه شدگان ارایه می دهیم.

مدیر کل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی به بهره برداری از بخش جراحی قلب بیمارستان ولیعصر در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: کار تجهیز این بیمارستان انجام شده و در حال پذیرش نیروی انسانی است.

بیمارستان پوشش تامین اجتماعی جراحی قلب درمان سازمان تامین اجتماعی سلامت نیروی انسانی هیئت مدیره مستقیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر