کد خبر: 242593 A

در حاشیه بازدید همتی، از نساجی قائم شهر مطرح شد؛

بیشتر واحد های تولید کارخانه نساجی قائمشهر در حال حاضر مشغول فعالیت هستند و در تلاش هستیم تا سایر واحد های تولید در این کارخانه را نیز احیا کنیم.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی تلاش خود را به کار گرفتیم تا در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با شعار اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شد بتوانیم با همدلی و همفکری مطالبات بازنشتگان و کارگران نساجی را پرداخت نماییم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، سید هادی حسینی عصر امروز، در حاشیه بازدید مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری بانک ملی از کارخانه نساجی قائم شهر با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با مدیریت جهادی، راه هایی برای تولید و اشتغال ایجاد کنیم.

وی افزود: بیشتر واحد های تولید کارخانه نساجی قائمشهر در حال حاضر مشغول فعالیت هستند و در تلاش هستیم تا سایر واحد های تولید در این کارخانه را نیز احیا کنیم.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید کارخانه نساجی به سمت تولید پیش رود تصریح کرد: با راه اندازی کامل کارخانه، سود دهی لازم برای شهرستان و حتی کشور را بدنبال دارد.

حسینی، به صنایع و تولیدات داخلی اشاره کرد و افزود: با حمایت از صنایع داخلی می توان زمینه را برای پیشرفت و توسعه اقتصادی فراهم کرد.
وی، با توجه به صنعت درخشان نساجی مازندران در سال های نه چندان دور اظهار داشت: با پیشرفت و توسعه در واحد های تولید می توانیم بازار جهانی را باردیگر در دست بگیریم و به جایگاه گذشته خود در صنعت نساجی، تکیه زنیم.

در ادامه فرماندار شهرستان قائمشهر گفت: چرخه تولید در کارخانه نساجی باید دوباره به حرکت در آید.

مهدی محمدی با بیان اینکه با پیگیری های انجام شده مطالبات کارگران بازنشسته بعد از سال ها پرداخت شد اظهار داشت: با راه اندازی واحد های تولید کارخانه نساجی، مشکل اشتغال شهرستان برطرف می شود.

وی، در پایان از پوشش خبری مشکلات کارخانه نساجی شهرستان قائمشهر توسط اربابان جراید و اصحاب رسانه، تشکر کرد و گفت: با پیگیری های به موقع اصحاب رسانه مطالبات معوقه بازنشستگان و کارگران نساجی پرداخت شد.

اشتغال اصحاب رسانه اقتصاد پوشش سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی مدیر عامل شرکت مشکلات مقام معظم رهبری نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر