کد خبر: 238265 A

معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل مطرح کرد؛

برای تنویر افکار عمومی وآگاهی بخشی هنوز نتوانستیم از ظرفیت رسانه ها وخبرنگاران شهرستان خوب استفاده کنیم.

معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل گفت: باید از ظرفیت های نخبگان وخبرنگاران شهرستان استفاده کنیم وخبرنگاران در تنویر افکار عمومی وپای کار آوردن مردم نقش زیادی دارند.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل سید جعفر رسولی، معاون فرمانداری ویژه شهرستان درجلسه کمیته امنیت اجتماعی شهرستان آمل با اشاره به اینکه کارهای خدماتی وعمرانی دربرقراری امنیت تاثیر گذاراست گفت: متاسفانه بخاطر عدم اجرای پروژه های عمرانی که بصورت نیمه کاره رها شده است تنش های اجتماعی داریم.

وی با تاکید براینکه ۱۰ زیرگروه شورای تامین شهرستان تمام مسائل امنیتی را رصد وگزارش می دهند افزود: تلاش این است که بتوانیم از تمام ظرفیت های شهرستان قبل از پیشگیری پیش بینی کنیم تا بهتر به موضوعات امنیتی پرداخته شود.

معاون فرماندار ویژه شهرستان آمل ادامه داد: باید از ظرفیت های نخبگان وخبرنگاران شهرستان استفاده کنیم وخبرنگاران در تنویر افکار عمومی وپای کار آوردن مردم نقش زیادی دارند.

معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل با اشاره به شناسایی مناطق آسیب پذیر شهرستان افزود: خوشبختانه با کمک همه مسئولین وخیرین ورود بسیار خوبی در منطقه آسیب پذیر امت آباد پیداکردیم که توانستیم با انجام خدمت رسانی درهمه ابعاد امنیت اجتماعی را برقرار کنیم.

وی با ابراز گله مندی از عدم استفاده ظرفیت های شهرستان برای ارتقای سطح امنیت اجتماعی یادآورشد: برای تنویر افکار عمومی وآگاهی بخشی هنوز نتوانستیم از ظرفیت رسانه ها وخبرنگاران شهرستان خوب استفاده کنیم.

رسولی با بیان اینکه نسبت به توزیع موادمخدر در جامعه احساس خطر می شود خاطرنشان کرد: آموزش همگانی را باید در سطح مدارس ودانشگاهها ببریم و بتوانیم با آگاهی بخشی تا حدودی از گسترش این مواد خانمان سوز در جامعه جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به برگزاری نمایش حجاب و پوشش اسلامی که از گذشته دردستور کار شورای فرهنگ عمومی وحجاب وعفاف قرارداشت گفت: متاسفانه عده ای به دنبال سوژه بودند و این حرکت را که مورد استقبال بانوان قرارگرفت زیرسئوال ببرند.

رسولی، درادامه ازمسئول امور بانوان فرمانداری ویژه آمل تقدیر کرد وگفت: بسیاری از سایت ها وشبکه های خارجی بد حجابی را دارند رواج میدهند ما اخیرا در شهرستان آمل نمایش زنده عفاف وحجاب را به همت امور بانوان فرمانداری ویژه شهرستان آمل برگزار نمودیم و شما که مدعی هستید این حرکت بر خلاف موازین اسلامی می باشد پیشنهاد دهید که این گونه برنامه ها به چه نحوی برگزار شود.

معاون فرمانداری ویژه شهرستان آمل با اشاره به اینکه عده ای قصد دارند هنجارشکنی را در جامعه گسترش دهند یادآورشد: این عده کسانی هستند که با گرفتن پول و راه اندازی بدحجابی امنیت اجتماعی جامعه را به خطر می اندازند و باید با این گونه افراد برخورد شود.

ارتقای سطح بدحجابی پوشش پول جامعه حجاب خدمت رسانی رسانه روابط عمومی نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر