کد خبر: 237747 A

برای اولین بار در مازندران؛

با حضور نماینده فرمانداری قائمشهر در محل سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی برای اولین بار در مازندران کارگروه رسانه در شهرستان قائمشهر شکل گرفت.

با حضور نماینده فرمانداری قائمشهر در محل سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی برای اولین بار در مازندران کارگروه رسانه در شهرستان قائمشهر شکل گرفت.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، محمد علیزاده مسئول روابط عمومی فرمانداری قائمشهر با ابراز خرسندی از اعلام آمادگی همه رسانه های کشوری و استانی در کارگروه رسانه ایی قائمشهر گفت: بنا بر درخواست تعدا د ی از رسانه های فعال شهرستان قائمشهر و موافقت فرماندار محترم کارگروهی به نام رسانه و با حضور نمایندگان رسانه‌ها تشکیل گردید تا به امور مربوط به حوزه رسانه برای انعکاس مشکلات و نبودها، مطالبات بدور از هرگونه جناح بندی بپردازند.

وی افزود: تشکیل کارگروهی به نام رسانه در قائمشهربیشتر از آن جهت مورد تأکید قرار گرفت که فرصتی مناسب برای رسانه‌ها و مطبوعات ایجاد شود تا در فضای متفاوت از گذشته، نه تنها مطالبات و خواسته‌های اصحاب رسانه و شهرستان با جدیت بیشتری دنبال شود بلکه باید شرایطی به وجود آید که رسانه‌ها بیش از پیش بتوانند در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی کرده و به توسعه شهرستان کمک کنند.

مسئول روابط عمومی فرمانداری قائمشهر خاطرنشان کرد: بر همین اساس توقعی ایجاد شد مبنی بر اینکه کارگروه مذکور بتواند سطح نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری شهرستان را ارتقا داده و ضمن رفع موانع موجود و پایان دادن به مشکلات قائمشهر، زمینه‌های بهره‌گیری مناسب‌تر از ظرفیت رسانه‌ای را در بحثتوسعه برای مدیران بیش از پیش فراهم کند.

علیزاده افزود: از طرفی، حرکت معقول و منطقی فرماندار در پذیرش پیشنهاد سازنده اهالی رسانه و جامعه مطبوعاتی شهرستان مبنی بر تشکیل کارگروه رسانه‌ای در قائمشهر، این امیدواری را در بین اهالی رسانه ایجاد کرد که فضای مناسبی از تعامل و همکاری میان رسانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی برای توسعه منطقه ایجاد شود.

وی ابراز امیدواری کرد: تشکیل کارگروه رسانه‌ای می‌تواند ظرفیت مهمی برای شهرستان محسوب شود و فرصت‌هایی را برای نقش‌آفرینی رسانه‌ها در توسعه استان ایجاد کند.

علیزاده اظهارکرد: این کارگروه نیازمند ارزیابی و بررسی است و اینکه تجدیدنظری در شکل کار و نوع جلسات کارگروه باید صورت گیرد تا میزان اثربخشی و تأثیرگذاری آن در رفع مشکلات رسانه‌های استان بالا رود و زمینه‌سازی مناسب‌تری برای نقش‌آفرینی اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف انجام شود.

گفتنی است درپایان این جلسه میثم کاوه به سمت دبیر کارگروه رسانه ایی قائمشهر انتخاب گردید.

اصحاب رسانه جامعه دستگاه های اجرایی رسانه روابط عمومی سازمان آتش نشانی سالن اجتماعات فرماندار مشکلات مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر