کد خبر: 231475 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

براساس قرارداد و بخشامه ای که انجام شد امیدواریم که بانکها در ارائه تسهیلات، به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تلاش بیشتری اعمال داشته وبخشنامه پذیرش یک ضامن را اجرا کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بانکها در ارائه تسهیلات، بخشنامه پذیرش یک ضامن را اجرا کنند.

به گزارش ایلنا، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در جلسه کارگروه اشتغال بهشهر افزود: براساس قرارداد و بخشامه ای که انجام شد امیدواریم که بانکها در ارائه تسهیلات، به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تلاش بیشتری اعمال داشته وبخشنامه پذیرش یک ضامن را اجرا کنند.

علی بابایی کارنامی اظهار داشت: مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مازندران از تمامی توان خود برای توسعه استان در شهرستان های مختلف استفاده خواهد کرد که این مهم از تعهدات ما و همه مسئولین است.

وی با اشاره به عملکردهای بانکها در استان مازندران یادآور شد: عملکرد بسیاری از بانکها در ارائه تسهیلات بسیار خوب بوده که جای تقدیر دارد اما بعضی از بانکها عملکرد بسیار ضعیفی دارند و در توسعه استان مشارکتی ندارند که باید با برنامه ریزی بهتری وارد شوند و در این راستا بانک تعاون نیز بعنوان زیر مجموعه ما با تمام توان وارد شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی مازندران نیز در این جلسه گفت: براساس بند " د " و " تبصره ۱۷ لایحه بودجه سال ۹۳، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه در اختیار کمیته امداد و بهزیستی مازندران قرار گرفت که از این مقدار حدود ۲۵ میلیارد تومان به بهزیستی اختصاص داشته و مابقی از اعتبارات کمیته امداد است.

محمود احمدی یادآور شد: سقف هر نوع اشتغال زایی در این زمینه مبلغ ۱۵ میلیون تومان است که خوشبختانه با همکاری بانکها در حال برنامه ریزی است.

فرماندار بهشهر نیز در سخنانی بیان داشت: رفع مشکلات اشتغال جوانان از مهمترین دغدغه های ما و جوانان تحصیلکرده است که امیدواریم با تلاش و همت عزیزان مسئول و بانکها حل و فصل شود.

محمد تقی نورزاد خاطر نشان کرد: ایجاد اشتغال پایدار در جامعه که موجب رشد و توسعه جامعه می شود و باید از تمام پتانسیل ها در جهت رشد و بالندگی و اشتغال استفاده کنیم.

وی گفت: براساس اعلام کمیته امداد، تا کنون ۴۷ درصد از تعهدات این نهاد در رابطه با پرداخت وام به مددجویان در سال جاری تحقق یافته است و مددجویان از این وام اشتغال زایی بهره مندشوند.

ایجاد اشتغال بانک تعاون بهزیستی پوشش جامعه رشد رشد و توسعه قرض الحسنه کار و رفاه اجتماعی کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر