کد خبر: 230650 A

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نوشهر:

علیرغم اینکه ردیف بودجه برای حضور پزشکان متخصص در بیمارستانهای تامین اجتماعی داریم ولی توزیع نیروی انسانی و کادر تخصصی پزشکی با مشکل روبرو است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: کمیسیون های پزشکی در جهت راهبردها و سیاستهای این سازمان در مناطق مختلف کشور راه اندازی می شود.

به گزارش ایلنا از نوشهر، تقی نوربخش ظهر جمعه در بازدید از بیمارستان نوشهر، با اشاره به کمبود نیروهای تخصصی در مراکز درمانی تامین اجتماعی مازندران گفت: علیرغم اینکه ردیف بودجه برای حضور پزشکان متخصص در بیمارستانهای تامین اجتماعی داریم ولی توزیع نیروی انسانی و کادر تخصصی پزشکی با مشکل روبرو است.

نوربخش افزود: تشکیل کمیسیون های پزشکی در جهت راهبردی سیاستهای سازمان تامین اجتماعی از جمله برنامه است که بزودی این کمیسوین در غرب مازندران و برخی استانها دایر می شود که دسترسی مراجعه کنندگان به خدمات بهتر می شود.

وی با تاکید بر گسترش خدمات غیرحضوری این سازمان از کاهش دو میلوین و ۵۰۰ هزار مراجعه به شعب خبر داد و گفت: با ایجاد فضای مجازی، شمار مراجعه به شعب کاهش یافته است و یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیست اینترنتی در پرداخت شاغل آزاد را شاهد بودم و یک میلیون بار مراجعه نیز به شعب کاسته شده است.

مدیرعامل تامین اجتماعی در ادمه خواستار تعامل و هماهنگی بیشتر دانشگاههای علوم پزشکی و سازمان تامین اجتماعی در این زمینه شد و گفت: خوشبختانه در سازمانهای بیمه گر هماهنگی وجود دارد و محدودیتی برای بکارگیری نیروهای تخصصی و جراح وجود ندارد و آمادگی داریم تمام وقت از ضرایب پزشکان استفاده کنیم.

بودجه بیمارستان تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی علوم پزشکی فضای مجازی مراکز درمانی نیروی انسانی تخصصی پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر