کد خبر: 229932 A

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران در مراسم معارفه فرماندار کلاردشت:

امروز دولت تدبیر و امید گام های موثری در ابعاد مختلف از جمله مهار قیمت ها، پیشگیری از نوسانات قیمت ارز و نیز بخش درمان برداشته، هر چند تا رسیدن به خواسته های بحق مردم فاصله زیادی وجود دارد، اما با هم افزایی مسوولان و همکاری بیش از پیش مردم می توان این فاصله ها را کاهش داد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران‎ گفت: دولت یازدهم در مذاکرات هسته ای به دنیا فهماند که تمامی مشکلات در عرصه های بین المللی در سایه تدبیر، هم افزایی و مذاکره حل می شود.

به گزارش ایلنا، حسین حسن نژاد در مراسم معارفه فرماندار جدید کلاردشت افزود: این دولت برآمده از دل مردم در حقیقت در این مذاکرات توانست منطق شفافیت در عملکرد را در ابعاد مختلف بویژه در حوزه فعالیت های هسته ای به رخ جهانیان بکشاند.

وی تصریح کرد: امروز دولت تدبیر و امید گام های موثری در ابعاد مختلف از جمله مهار قیمت ها، پیشگیری از نوسانات قیمت ارز و نیز بخش درمان برداشته، هر چند تا رسیدن به خواسته های بحق مردم فاصله زیادی وجود دارد، اما با هم افزایی مسوولان و همکاری بیش از پیش مردم می توان این فاصله ها را کاهش داد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: شفافیت در عملکرد و زمینه سازی در جهت بهبود فضای کسب و کار از محوری ترین برنامه های این دولت است و دانستن این مسائل حق مردم بوده و خلاف آن نتیجه اش رانت خواری و مفاسد اقتصادی خواهد بود.

وی قانون گرایی، برنامه ریزی توام با پیوست های علمی، هم افزایی، توجه به مسائل اخلاقی، عقلانیت و پاسخگویی را از شاخصه های نمایندگان عالی دولت در حوزه فعالیتشان معرفی کرد و افزود: اگر مسوولان بویژه فرمانداران با چنین ویژگی هایی فعالیت کنند درحقیقت گامی موثر برای تحقق شعارهای دولت برداشته اند.

حسن نژاد، همچنین با اشاره به این مطلب که نام کلاردشت به لحاظ گردشگری بودن در سطح کشور و جهان مطرح است، تاکید کرد: باید برای توسعه این منطقه یک طرح جامع تهیه و اجرا شود و نباید اجازه داد تا افرادی سودجو و فرصت طلب با ساخت و سازهای غیرمجاز سودهای کلانی در منطقه ببرند.

وی گفت: امروز در کشور ما بویژه شهرهای ساحلی شمالی ساخت و سازهای غیرمجاز بیداد می کند و به تبع باید به متقاضیان خدمات زیرساختی نظیر آب و برق، گاز و تلفن ارائه داد که چنین وضعیتی در هیچ جای دنیا وجود ندارد.
او از مسوولان نهادهای ذیربط از جمله بخشداران و اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران خواست تا با این معضل به طور جدی برخورد کنند.

امام جمعه کلاردشت نیز در این مراسم داشتن تدبیر، تعهد، ولایی بودن، رسیدگی بموقع به خواسته های مردم، حضور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه، توجه به خانواده های شهدا و ایثارگران و برخورد مناسب و مطلوب با مردم را از شاخصه های برجسته یک مسوول در نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد.

حجت الاسلام حسین مقیسه ابراز امیدواری کرد که فرماندار جدید بتواند با چنین ویژگی هایی به نحوی برنامه ریزی کند که فضایی بهتر توام با آرامش و آسایش را که از خواسته های بحق مردم شهرستان است، فراهم کند.

در این مراسم که امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند فیروز صادق به عنوان فرماندار جدید کلاردشت معرفی و از خدمات محمد معصومی فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد

ارز انتخابات تلفن درمان دولت فرماندار گاز مذاکرات هسته ای معارفه نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر