کد خبر: 229162 A

بمنظور انعکاس مشکلات شهری به فرماندار قائم شهر؛

خبرنگارانی که در حوزه خبری شهرستان قائمشهر فعالیت دارند می توانند جهت عضویت در این کارگروه داوطلب شده و در جلسات آن شرکت نمایند.

کارگروه رسانه ای شهرستان قائمشهر با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان، با هدف انتقال مشکلات و معضلات شهرستان به فرماندار تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، در این جلسه هم اندیشی مقرر شد، ‌ کارگروه رسانه ای با هدف برجسته کردن مشکلات و معضلات حوزه شهری و روستائی این شهرستان و انتقال آنها به فرماندار تشکیل شود.

گفتنی است: این کارگروه با حضور افرادی که نامشان در ذیل قید شده است شروع به فعالیت می کند و از خبرنگارانی که اخبار شهرستان قائمشهر را پوشش می دهند برای عضویت در این کارگروه دعوت بعمل می آید.

لازم به ذکر است: جلسه بعدی، هفته اول دی ماه جهت انتخاب رئیس، نائب رئیس و دبیر کارگروه با حضور تمامی خبرنگارانی که خواهان حضور در این کارگروه رسانه ای هستند برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، قرار است در تمامی جلسات این کارگروه، از مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائمشهر و تعدادی از روابط عمومی های ادارات شهرستان، در جهت تقویت ارتباط بین ادارات قائم شهر با اصحاب رسانه دعوت به عمل آید.

اعضای کارگروه رسانه ای شهرستان قائمشهر:

محسن گرجی(روزنامه جام جم)، علی اصغر نوروزی(باشگاه خبرنگاران جوان)، حسین خانی(روزنامه ایران)، حمید پایدار(شبکه خبر)، فرامرز درخشنده(روزنامه کاروکارگر)، محمد کاظمی(خبرگزاری برنا)، سمیه کریمی(خبرگزاری مهر)، میثم کاوه(پایگاه خبری مازنی نیوز)، معصومه متانی(روزنامه بشیر)، محسن تقوی(روزنامه سیاست روز)، مهرآسا جانعلی پور(خبرگزاری ایلنا)، مونا معینی(روزنامه پیام زمان)، حسین احمدی(روزنامه قدس)، فاطمه زهرا باباالهی(روزنامه دیارسبز)، سید رضا هاشمی(روزنامه نگاه مردم)، عباس ناساری(پایگاه خبری مازنی نیوز)، فرشته خلیلی(خبرگزاری فارس)، روفیا قلی نژاد(پایگاه خبری مازنی نیوز)، میلاد کریمپور(روزنامه نود)، سعید کاظمی(خبرگزاری فارس)

خبرنگارانی که در حوزه خبری شهرستان قائمشهر فعالیت دارند می توانند جهت عضویت در این کارگروه داوطلب شده و در جلسات آن شرکت نمایند.

اصحاب رسانه ایران پوشش جام جم دی ماه رسانه روابط عمومی زهرا فرماندار مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر