کد خبر: 217057 A

مدیر کارخانه دریای خزر شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا):

ایران صدرا نیازمند حمایت مسئولین در اعطای تسهیلات است و در همین راستا مسئولین باید کمک کار ما در دریافت سفارشات در ساخت کشتی های جدید باشند.

مدیر کارخانه دریای خزر شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا) گفت: صدرا نیازمند تسهیلات مالی برای رونق کشتی سازی در منطقه است و با ارائه تسهیلات تشنه کار است و از کار و تلاش و سازندگی خسته نمی شود.

به گزارش ایلنا، رضا عبدالمجید در نشست خبری با اصحاب رسانه در شرق مازندران افزود: ایران صدرا نیازمند حمایت مسئولین در اعطای تسهیلات است و در همین راستا مسئولین باید کمک کار ما در دریافت سفارشات در ساخت کشتی های جدید باشند.

وی ادامه داد: استراتژیک جدید کارخانه فعال کردن بخش های مختلف نوسازی و ساخت کشتی های جدید و افزایش و توسعه بخش تعمیرات کشتی است.

عبدالمجید ادامه داد: ایران صدرا تشنه و آماده دریافت سفارشات جدید است و لذا باید مسئولین در این راستا کمک کار ما باشند.

وی بیان داشت: تعمیرات کشتی در ایران صدرا، در حد تامین حقوق پرسنل هم نیست و کفاف تولید را نمی کند و در شان صدرا نیست که تنها به تعمیرات اکتفا کند بلکه باید کارهایی با ارزش افزوده بالا تولید کند.

مدیر ایران صدرای بهشهر خاطر نشان کرد: ساخت سکوی نیمه شناور امیرکبیر، سه کاسپین پشتیبانی و بسیاری از کارهای عظیم در دهه ۷۰ و ۸۰ بیانگر عظمت کار ایرتن صدرا است که باید همینگونه ادامه یابدو در راستای ساخت کشتی ها
و شناورهای عظیم فعالتر از گذشته با حمایت مسئولین حرکت کنیم.

عبدالمجید افزود: صدرا به هیچ عنوان قصد کاهش و تعدیل نیرو ندارد و تنها در صورتی که افراد خواهان خروج از این کارخانه باشند و یا اینکه دارای مشکلات انضباطی باشند با خروجشان موافقت خواهد شد.

وی اضافه کرد: امکانات کارخانه ایران صدرا برای پروژه های بزرگ و ملی است اما متاسفانه اکنون به پروژه های کوچک و تعمیراتی مبادرت دارد و تنها ۳۰ درصد ظرفیت کارخانه فعال است که در صورت اختصاص تسهیلات مناسب می توانیم
اشتغال زایی بیشتری ایجاد کنیم.

کارخانه دریایی خزر صدرا(ایران صدرا) در ساحل دریای خزر در شهرستان بهشهر واقع شده است

اشتغال اصحاب رسانه ایران حقوق دریای خزر کشتی مشکلات کارخانه تسهیلات صدرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر