کد خبر: 214875 A

معاون امور عمرانی استاندار مازندران:

صنعت در مازندران پیشرفت لازم را نداشته و اقتصاد این استان برپایه کشاورزی است، بر این اساس اگرجلوی ساخت وسازها و تغییر کاربری های غیرمجاز گرفته نشود، باید فاتحه کشاورزی را خواند.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: صنعت در مازندران پیشرفت لازم را نداشته و اقتصاد این استان برپایه کشاورزی است، بر این اساس اگرجلوی ساخت وسازها و تغییر کاربری های غیرمجاز گرفته نشود، باید فاتحه کشاورزی را خواند.

به گزارش ایلنا از ساری، علی نبیان در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان رامسر در اردوگاه میرزا کوچک خان افزود: جلوگیری از تغییر کاربری های غیرمجاز و ساخت و سازهای غیرقانونی در مازندران با جدیت دنبال می شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه با هرخدمت به مردم بخشی از بدهی خود را به آنان کم می کنیم، گفت: مردم در تمام صحنه های حاضرند و امتحان خود را در سخت ترین شرایط پس داده اندو هرخدمتی که ما می نماییم بخشی از بدهی ما به مردم کم می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: همه استان از رامسر تا گلوگاه به عنوان مازندران زیبا باید مورد توجه قرار بگیرد و استاندار مازندران نگاه ویژه ای به غرب دارند.

وی اظهار داشت: اگر امروز به عنوان یک مسوول هستیم و این قلم در دستان ماست به برکت خون شهدا و همت این مردم است و باید با مدیریت جهادی در سال اقتصاد و فرهنگ تمام عزم ها را جزم کنیم تا هرچه بیشتر به مردم خدمت شود.

وی بیان داشت: غرب مازندران در بخش کشاورزی و گردشگری به عنوان یک قطب مطرح است و تمام این ظرفیت ها باید باهم دیده شود.

نبییان ادامه داد: حضور مدیران کل، مدیران عامل و روسای سازمان ها در شهرستان ها به این دلیل است که استان عزم خود را جزم نموده تا مشکلات مردم کمتر شود و مازندران به حق شایسته خود در توسعه برسد.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به بحران برف سال گذشته و باران روزهای اخیر، گفت: در بیشتر موارد می توان با لایروبی رودخانه ها، جلوگیری از ساخت و ساز در مسیر رودخانه و اقدامات پیشگیرانه و کارشناسی شده می توان جلوی بسیاری حوادثرا گرفت و این مهم را باید مدیران در دستور کار خود قرار دهند.

وی گفت: باید همت خود را بکار بگیریم تا مردم مشکلی نداشته باشند زیرا حضور مردم در تمامی صحنه ها تکلیف را برما سنگین ساخته است.

اقتصاد بخش کشاورزی تغییر کاربری ساخت و ساز شورای اداری صنعت کارشناسی کشاورزی گردشگری مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر