کد خبر: 174683 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبرداد:

با توجه به واگذاری مسئولیت اجرای طرح ضیافت به جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران همکاری لازم را جهت اجرای مطلوب طرح ضیافت انجام خواهد داد.

دومین جلسه کمیسیون تنظیم بازار مازندران با حضور دکتر فلاح استاندار مازندران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، در این جلسه محمدپور عمران اظهار داشت: نمایشگاه طرح ضیافت در آستانه ماه مبارک رمضان در همه شهرهای استان برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به اینکه، یکی از شعارهای اصلی در دولت تدبیر و امید کاهش نرخ تورم بوده گفت، خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته میزان تورم از ۴۵ درصد به ۱۷ درصد کاهش یافت.

دکتر محمدپور عمران افزود: با توجه به آمار، سطح میانگین قیمت ها که از سوی بانک مرکزی در برش استانی اعلام می شود مازندران سال گذشته ۳ درصد پایین تر از نرم کشور قرار داشت.

وی وضعیت بازار را در سال جاری مطلوب دانست و گفت هم اکنون استراتژی بازار به سمت کنترل تورم می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به اینکه، مسئولیت کارگروه تنظیم بازار با مصوبه هیئت دولت به جهاد کشاورزی واگذار شد اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همانند گذشته از هیچ تلاشی در جهت تنظیم بازار استان دریغ نخواهد کرد.

محمدپور تصریح کرد با توجه به واگذاری مسئولیت اجرای طرح ضیافت به جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران همکاری لازم را جهت اجرای مطلوب طرح ضیافت انجام خواهد داد.

وی از تامین کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: نمایشگاه طرح ضیافت در شهرهایی که زمینه برای ایجاد نمایشگاه دارد برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران تامین و توزیع کالاهای اساسی، برپایی نمایشگاه طرح ضیافت و بهاره، پایش قیمتهای بازار و خرید و فروش کالا را از وظایف عمده تنظیم بازار برشمرد و گفت: با انجمن صنایع لبنی استان مذاکراتی مبنی بر کاهش قیمت محصولات لبنی به میزان ۲۰ درصد برای ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفت.

محمدپور از تامین کالاهای اساسی نظیر شکر، گوشت سفید و قرمز، روغن نباتی و برنج در ماه مبارک رمضان خبر داد.

برنج تنظیم بازار جهاد کشاورزی خرید و فروش دولت رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کالاهای اساسی گوشت هیئت دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر