کد خبر: 167111 A

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری:

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری با اشاره به این که اطلاع رسانی شفاف و به موقع از نقاط قوت این شورا می باشد این امر را محصول ارتباط سالم و دو سویه بین شورا و اهالی رسانه عنوان کرد.

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری با اشاره به این که اطلاع رسانی شفاف و به موقع از نقاط قوت این شورا می باشد این امر را محصول ارتباط سالم و دو سویه بین شورا و اهالی رسانه عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، راحله حاجیان احترام به صاحبان اصلی این نهاد مردمی یعنی شهروندان و همچنین اعتقاد و احترام به کارکرد و شخصیت نمایندگان افکار عمومی یعنی خبرنگاران را از دلایل اصلی باورمندی شورای شهر ساری به تداوم و تحکیم ارتباط متقابل با رسانه ها ذکر کرد و افزود: علاوه بر این اعضای شوار شهر مرکز استان در این دوره نیز اثر بخشی فعالیت های نهاد مدیریت شهری و جلب اعتماد شهروندان را منوط به اطلاع رسانی سریع و شفاف می دانند.

وی به ضرورت انکار ناپذیر مشارکت مردم در اداره امور شهر اشاره کرد و اظهار داشت: لازمه ی افزایش و استمرار این مشارکت، با خبر کردن مردم از روند امور شهر می باشد که از طریق تعامل با رسانه ها میسر خواهد بود.

حاجیان یاد آور شد: با وجود آن که نظام اطلاع رسانی شورای شهر ساری بنا به اذعان مخاطبین خوشبختانه ضعیف نیست و در هر دو بخش مجازی و مکتوب، روز آمدی اش را حفظ کرده امّا شورا همچنان به ضرورت حضور خبرنگاران در جلسات علنی اعتقاد راسخ دارد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: استقبال قابل توجه خبرنگاران عزیز از جلسات شورا و فضای محدود سالن جلسات ایجاب می کند در مواقعی که تعداد مدعوین جلسات شورا زیادند از برکت حضور خبرنگاران بی بهره شویم اما خوشبختانه این نارسایی هم با جابجایی قریب الوقوع ساختمان شورا ان شاء الله حل خواهد شد.

مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری در پایان اعلام کرد: ایجاد وقفه در حضور خبرنگاران به جهت اشتغال شورا به بررسی بودجه شهرداری و سازمان های تابعه بود که امسال با دقت و حساسیت و صرف وقت قابل ملاحظه ای صورت گرفت لیکن جلسات یکشنبه شورا علنی است و خبرنگارن محترم کما فی السابق می توانند حضور یابند

اشتغال بودجه رسانه روابط عمومی شورای شهر شهرداری خبرنگاران ساری شورا سویه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر