کد خبر: 147355 A

فرماندار بابلسر تاکید کرد:

با شناخت نقاط آسیب‌پذیر فرهنگی و تربیتی و با برنامه‌ریزی‌های صحیح و جامع در این حوزه از بسیاری آسیب‌های فرهنگی جلوگیری شود.

فرماندار بابلسر گفت: توجه به آسیب‌های فرهنگی در مدارس جدی‌تر باشد.

به گزارش ایلنا از ساری، سید کریم سجادی در جلسه شورای آموزش و پرورش بابلسر در نمازخانه آموزش و پرورش با بیان اینکه امور تربیتی از میراثگران‌بهای انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: آموزش و تربیت دو بال پیشرفت انسان هستند.

وی با بیان اینکه بحثتربیت اسلامی در دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش امری مهم است که باید جدی گرفته شود، افزود: هفته تعلیم و تربیت اسلامی و روز امور تربیتی فرصت مناسبی است تا آموزش و پرورش بتواند ضمن ایجاد فضای بحثو تبادل نظر برای آسیب‌شناسی وضعیت موجود، راهکارهای بهبود و ارتقای امور تربیتی را مورد بررسی قرار دهد.

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه تلاش تمام کسانی که در حوزه ستادی و پشتیبانی کار می‌کنند این است که روند رو به رشدی در آموزش و پرورش داشته باشند، گفت: هر چه از انقلاب می‌گذرد مشکلات حوزه آموزشی کمتر و سیستم پیشرفته‌تر می‌شود.

سجادی با تاکید به ضرورت توجه به آسیب‌های فرهنگی اذعان داشت: با شناخت نقاط آسیب‌پذیر فرهنگی و تربیتی و با برنامه‌ریزی‌های صحیح و جامع در این حوزه از بسیاری آسیب‌های فرهنگی جلوگیری شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه آموزش و پرورش در هر جامعه یکی از نهادهای تأثیر‌گذاری است که انتظار می‌رود به طور متوازن و متعادل به جنبه‌های مختلف وجودی انسان توجه داشته و زمینه‌ها و اسباب لازم را برای رشد همه جانبه دانش‌آموزان فراهم سازد، افزود: توجه به مسائل آموزشی، بهداشتی و سلامت دانش آموزان باید در راس فعالیت‌های مسئولان قرار گیرد.

آموزش و پرورش انقلاب اسلامی تعلیم و تربیت جامعه دانش آموزان دولت رشد شورای آموزش و پرورش مشکلات بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر