کد خبر: 126171 A

معاون عمرانی استاندار مازندران خبرداد:

برای توسعه مازندران نیاز است برخی پروژه‌های به زمین‌مانده مازندران را به اتمام برسانیم. / برای توسعه حمل و نقل نیاز به همکاری مسئولان راه و شهر سازی مازندران است.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: باید تلاش کنیم حماسه اقتصادی که مدنظر رهبر انقلاب اسلامی است در کشور تحقق یابد.

به گزارش ایلنا از ساری، علی نبیان در جلسه شورای اداری استان تصریح کرد: برای توسعه مازندران نیاز است برخی پروژه‌های به زمین‌مانده مازندران را به اتمام برسانیم.

وی یکی از موضوعات مهم استان را بحثآمایش سرزمین عنوان کرد و گفت: در آمایش سرزمین کلان‌نگری مطرح است و کسانی که دل در گروی این نظام و انقلاب دارند باید برای تحقق این موضوع همکاری مناسبی داشته باشند.

نبیان یکی از مباحثمهم مازندران را تغییر رویکرد در حمل و نقل اعلام کرد و اذعان داشت: برای توسعه حمل و نقل نیاز به همکاری مسئولان راه و شهر سازی مازندران است.

معاون عمرانی استاندار مازندران توسعه ریلی استان را از دیگر برنامه‌های این معاونت اعلام کرد و بیان داشت: ایجاد ریل از ساری تا غرب مازندران در دستور کارم قرار می‌گیرد که با ایجاد حمل و نقل ریلی بخش مهمی از ترافیک مازندران تا گیلان برطرف می‌شود.

وی از برنامه‌ریزی برای ایجاد آزاد راه در شهرهای مازندران خبر داد و افزود: طرح مطالعاتی احداثآزاد راه در مازندران به اتمام رسیده است.

نبیان دیگر دغدغه جدی مازندران را ساماندهی زباله در این استان اعلام کرد و گفت: برای رفع مشکل زباله نیاز به عزم جدی است و شهرهای که در امر زباله با مشکل جدی مواجه هستند برای رفع مشکل باید از طریق وزارتخانه مشکلشان حل و فصل شود.

معاون عمرانی استاندار هم چنین بر هویت‌بخشی به شهرهای مازندران و استفاده از الگوی معماری ایرانی اسلامی در شهر‌ها تاکید کرد.

انقلاب ترافیک حماسه اقتصادی حمل و نقل رهبر انقلاب اسلامی زباله زمین شورای اداری معماری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر