کد خبر: 116397 A

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

مدیران و مربیان مدارس موفق، دارای بینش و تفکر علمی و تربیتی هستند. / به خوشنویسی دانش آموزان در مدارس توجه شود.

محمدعلی امیری در گرهمایی مدیران و روسای ادارات تابعه با تبریک به همه فرهنگیان کشور و دکتر فانی به جهت افتخار سکانداری معلمی از معلمان بر وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: دکتر فانی معلمی است که همه ی مدارج علمی را طی نمود و دارای تجربه گرانقدری در حوزه آموزش و پرورش هستند.

به گزارش ایلنا از ساری، مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران ضمن تقدیر از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به جهت رای بالای اعتماد به وزارت آقای دکتر فانی تصریح کرد: فرهنگیان استان مازندران آمادگی کامل خود را جهت همکاری و همراهی همه جانبه بادکتر فانی و دولت محترم را اعلام می نمایند.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همه همکاران در بازگشایی بسیار خوب مدارس گفت: پس از بازگشایی بسیار مطلوب مدارس تمرکز بر کیفیت بخشی آموزشی و پرورشی در اولویت برنامه های استان باشد.

امیری افزود: آنچه تاکنون انجام شده است لجستیک و پشتیبانی امور برای آماده سازی کلاس بوده است و امروز برای اداره امور و اجرای روند فعالیت ها، نیازمند الگو هستیم.

وی با اشاره به اداره مدارس توسط مدیران و مربیان موفق اظهار داشت: مدیران و مربیان مدارس موفق، دارای بینش و تفکر علمی و تربیتی هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران با تاکید بر لزوم توجه به خوشنویسی دانش آموزان در مدارس خاطر نشان کرد: مدرسه موفق مدرسه ای است که به تمامی حوزه ها توجه نماید.

امیری با بیان این که ثبات مدیریت در مدارس موفق به تعلیم و تربیت نسل های موفق کمک می کند خاطر نشان کرد: مدارس موفق دارای مدیران خوشنام، خردمند و باایمان هستند.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان مازندران تعلیم و تربیت خوشنویسی دانش آموزان دولت مجلس شورای اسلامی مدرسه وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر