کد خبر: 1125758 A

منتخب مردم ساری و میاندورود در خانه ملت:

بابایی کارنامی با تاکید بر لزوم برنامه محور بودن شورا وشهرداری گفت: امیدواریم توسعه و مدیریت شهری بر اساس برنامه انجام شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی بابایی کارنامی بعدازظهر پنجشنبه در نشست با اعضای شورای شهر و شهردار ساری همنوایی و هم‌صدایی در شورا را عامل موفقیت در فعالیت شهری و خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان دانست و گفت: معتقدم تعامل اعضای این نهاد مدنی و همکاری آن‌ها با مدیریت شهری راهگشای بسیاری از مشکلات شهری است.

وی که در این جلسه در جریان برنامه‌های پیش روی اعضای شورای شهر و شهردار ساری قرار گرفت با ابراز خرسندی از این تعامل، افزود: این نخستین بار است که شورا و شهرداری نموداری از پروژه‌های مشخص برای تکمیل دارند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ما در جهت ارتقای خدمات‌رسانی به شهروندان و توسعه مرکز استان در کنار شما هستیم، گفت: ممکن است تضاد گرایش و اعتقاد در جمع وجود داشته باشد اما هدف مهم خدمت‌رسانی است.

وی استفاده از ظرفیت فرهیختگان، نخبگان و اندیشمندان را برای تعالی و توسعه شهر مهم دانست و خواستار بهره‌مندی از ظرفیت این گروه از شهروندان شد.

بابایی کارنامی به رویکرد دولت جدید اشاره کرد و افزود: می‌طلبد اعضای شورای شهر و مدیریت شهری همسو با دولت حرکت کنند و برنامه‌هایشان را برنامه‌های کشوری وفق دهند.

منتخب مردم ساری و میاندورود در خانه ملت بیان کرد: برای رسیدن به شهر توسعه‌یافته و مرکزی در خور شان مرکزنشینان و استان مازندران باید افق و چشم‌انداز مشخص و خوبی ترسیم کرد البته این چشم‌انداز باید مبتنی بر مشارکت فکری شورای شهر و مدیریت شهری و منطبق بر واقعیت باشد.

بابایی کارنامی بابیان اینکه ساری به‌عنوان مرکز استان حقش به‌خوبی ادا نشده است ادامه داد: استراتژی ساری باید بر اساس عقلانیت، وحدت، محتوا سازی باشد البته وجود رسانه‌ها در معرفی عملکرد خوب این نهاد نقش مهمی دارد.

وی در بخش دیگر از سخنانش احترام به کارگران از مؤلفه‌های مهم موفقیت در توسعه شهری دانست و بر این موضوع تأکید کرد.

بابایی کارنامی شفافیت را گام مهم موفقیت به شهروندان عنوان کرد و گفت: شفاف‌سازی عملکرد یکی از وظایف شورا مهم شورا و شهرداری است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با شاره به میزبانی ساری از کشورهای اکو در سال 2022 گفت: ساری از ظرفیت‌های خوبی در زمینه‌های مختف فرهنگی، گردشگری و تاریخی برخوردار است و این رویداد فرصت مهم برای معرفی این ظرفیت‌ها است البته برای این میزبانی نیاز است تا استانداری و دیگر مسئولان مربوطه به این حوزه ورود پیدا کنند.

 

 

انتهای پیام/
استان مازندران خانه ملت رسانه شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر