کد خبر: 1124590 A

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان:

محمدرضا ییلاقی در گفتگویی به مناسبت روز ترور اظهار داشت؛ ترور اقدامی بزدلانه و ناجوانمردانه و ناشی از بن بست و اضمحلال استکبار است که متاسفانه در ابعاد مختلفی علیه مردم مستقل ایران ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران افزود: امروزه دشمنان این مرز بوم، ترور را فقط محدود به حذف فیزیکی نمی دانند و از ابزارهای متفاوتی برای مقابله علیه ملت ایران استفاده می کنند و یکی از این ابزارها، ترور جوانمردان ما در عرصه ورزش است.

وی در تشریح این اقدام خباصت آلود استکبار گفت : ورزشکاران ما برگرفته از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دفاع از  مردم مظلوم #فلسطین، از رقابت با ورزشکاران رژیم کودک کش اسرائیل امتناع می کنند و این مسئله موجب خشم و غضب مستکبرین شده و با روش های مختلف ازجمله حذف و محرومیت ورزشکاران و فدراسیون های ورزشی ایران و همچنین تشویق ورزشکاران به پناهندگی و اقامت در اروپا درصدد مقابله علیه این اقدام روشنگرانه ورزشکاران ایران اسلامی هستند.

ییلاقی همچنین تاکید کرد: برنامه های فرهنگی متنوعی برای مقابله با ترور جوانمردان در حوزه ورزش طراحی و اجرا می شود، گرچه‌ اتکای اصلی ورزشکاران ما نیز اعتقادات، حس انسان دوستانه و حمایت از مظلومان جهان است.

محمدرضا ییلاقی در ادامه افزود: 20 ورزشکار استان مازندران در 7 رشته ورزشی با لبیک به آرمان های مقدس امام خمینی ره و انقلاب اسلامی از رویارویی با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی امتناع کردند.

انتهای پیام/
اداره کل ورزش و جوانان استکبار ایران خشم فلسطین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر