کد خبر: 1088152 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی‌فقیه در مازندران بر ضرورت حضور پرشور در انتخابات و انتخاب آگاهانه تأکید کرد و گفت: برگزاری انتخابات پرشور، پاسخ به یاوه‌گویی‌های دشمن است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ساری نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کرد و گفت: باید محصول مزرعه زندگی و دنیا، تقوا باشد وگرنه سودی نخواهد داشت.

وی بابیان اینکه بهترین زاد و توشه سفر آخرت تقوا است که سبب خشنودی خداوند می‌شود، با گرامیداشت دهه کرامت و سالروز خجسته ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) افزود: ایران اسلامی افتخار میزبانی از این سروران را دارد و امیدواریم در پرتو انوارشان از کرامت این اهل‌بیت برخوردار باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تأکید بااینکه باید حیات کریمانه را تمرین کنیم تا به کرامت برسیم، گفت: هرچه تقوا و پارسایی در دنیا بیشتر باشد از کرامت بیشتری نزد خداوند برخوردار هستیم.

آیت‌الله محمدی لائینی همچنین به سالروز بیابان‌زایی اشاره کرد و گفت: طبیعت باید شاداب باشد تا زندگی انسان‌ها نیز با طراوت باشد و اگر منابع طبیعی و فضای سبز، جنگل‌ها و درختان را به ویلا سازی ها تبدیل کنیم، پیامدهای ناگوار به‌صورت حوادث طبیعی نمایان می‌شود.

وی بابیان اینکه باید کاری کنیم که بیابان ایجاد نشود، گفت: در حال حاضر برخی از دریاچه‌های و تالاب‌ها تبدیل به بیابان و خاستگاه ریزگردها شده است و مازندران سرزمین سبز نیز با آسیب مواجه است.

آیت‌الله لائینی با تأکید بر حفظ منابع طبیعی و جنگل، گفت: متأسفانه شاهد تجاوز به جنگل‌ها، منابع طبیعی، دریا و دشت هستیم و همه باید نسبت به این مسئله حساس باشیم و دستگاه‌های مربوطه در حفظ این ثروت ملی و خدادادی باید کوشا باشند.

امام‌جمعه ساری با اشاره به مسئله انتخابات و تبلیغات انتخاباتی، واردکردن عنصر اراده ملی در حاکمیت کشور را از دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد و ادامه داد: انقلاب اسلامی به انحطاط تاریخی طولانی پایان داد و کشوری که عقب‌مانده بود در مسیر پیشرفت سریع قرارگرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با عنوان اینکه عنصر اراده ملی در کانون مدیریت کشور واردشده است، جوانان را میدان‌دار اصلی مدیریت و حوادث دانست و گفت: روحیه و باور ما می‌توانیم را منتقل کرد و به برکت تحریم دشمنان، اتکای به توانای داخلی را به همه آموخت.

وی بابیان اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی، واردکردن عنصر اراده ملی در عرصه حکومت و حاکمیت است، افزود: قدر این نعمت را باید دانست زیرا دشمنان از روی حسادت و عناد نمی‌خواهند این نقطه برجسته را بیان کنند و مردم را وادار به عدم شرکت در انتخابات می‌کنند.

آیت الله لائینی با اشاره به بداخلاقی برخی کاندیداها، گفت: تبلیغات باید سالم باشد و قوت‌های نظام بازگو شود و به‌رغم خواست دشمنان باید حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در بابیان اینکه ملت شیعه تجربه آری گفتن به رهبری و شیرینی‌های آن را دارد، گفت: نظام و انقلاب اسلامی، عزت و استقلال نتیجه آری گفتن ملت به رهبری است و حضور باشکوه در انتخابات آری گفتن به رهبری است.

 

 

 

استقلال انتخابات ثروت شرکت در انتخابات ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر