کد خبر: 1080983 A

شرکت آب و فاضلاب ساری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

شرکت آب و فاضلاب ساری در اطلاعیه‌ای با یادآوری افزایش دما در روزهای اخیر و مشکلات تأمین آب شرب، از شهروندان مرکز استان خواست که با اعمال روش‌های مدیریت مصرف در کارهای روزانه، اجتناب از مصارف غیرضروری و نصب مخازن ذخیره به‌صورت قانونی، مانع از قطع آب شوند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، شرکت آب و فاضلاب شهرستان ساری در اطلاعیه‌ روز دوشنبه سوم خرداد ماه از مشترکان این شهرستان خواست که به‌صرفه جویی در مصرف آب توجه بیشتری داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده با توجه به کاهش میزان بارندگی و گرمای هوا و در پی آن افزایش میزان مصرف، شاهد افت فشار و کمبود آب در سطح شهرستان ساری هستیم، از مشترکین محترم تقاضا می‌شود «با اعمال روش‌های مدیریت مصرف در کارهای روزانه، اجتناب از مصارف غیرضروری و نصب مخازن ذخیره به‌صورت قانونی»، مانع از قطع آب شوند.

آبفا شهرستان ساری افزوده است که به‌منظور برخورداری تمام شهروندان از آب شرب در تمامی ساعت‌های شبانه‌روز، رعایت الگوهای مصرف درست و پرهیز از مصارف غیرضروری لازم است.

همچنین در این اطلاعیه مدیریت و کارکنان امور آب و فاضلاب ساری ضمن پوزش بابت کمبود و افت فشار آب تا رفع مشکل و بازگشت به شرایط عادی از صبر و شکیبایی شهروندان محترم شهرستان ساری قدردانی کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایلنا، میزان سرانه مصرف آب توسط هر یک از شهروندان مازندرانی 210 لیتر در شبانه‌روز است، بنابراین تصحیح الگوهای رفتاری و مصرفی و مدیریت مصرف می‌تواند به گذر از تنش آبی موجود در استان کمک کند.

 

 

 

 

انتهای پیام/
آب و فاضلاب شرکت آب و فاضلاب صرفه جویی مشکلات ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر