کد خبر: 1079430 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر ضرورت حضور پرشور در پای صندوق ‌رای گفت: میدان انتخابات همچون آزادسازی خرمشهر است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، آیت الله محمدباقرمحمدی لائینی  درخطبه‌های نماز جمعه امروز ساری نمازگزاران را به تقوای الهی توصیه کرد و با بیان اینکه امروز گنبد آهنین دربرابر مقاومت مردم غزه تسلیم شده است، گفت: باید حمایت و همبستگی خود را از مردم مظلوم فلسطین و غزه اعلام کنیم.

خطیب نماز جمعه ساری به "غدیر خم"  اشاره و معرفی این واقعه را ضروری دانست و افزود: همه باید خودمان را برای مراسم باشکوه غدیر آماده کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: واقعیت‌های تاریخی باید برای مردم  بازگو شود و ابعاد مختلف غدیر باید با استفاده از فرصت‌های گوناگون نشر و ترویج داده شود.

آیت الله لائینی به نامگذاری 31 اردیبهشت به عنوان "روز پیوند اعضا" و بیان اینکه گسترش فرهنگ اهدای عضو نیازمند فرهنگ‌‌سازی است، افزود: باید برای فرهنگ‌سازی این سنت حسنه که می‌تواند زندگی دوباره برای بیماران نیازمند باشد؛ تلاش کنیم.

خطیب نماز جمعه ساری همچنین بر مدیریت مصرف آب و برق در فصل گرما تاکید کرد و گفت: همزمان با فرا رسیدن تابستان و وجود تداوم گرمای شدید و بارش کم، رعایت الگوی مصرف بر همه شهروندان ضروری است.

وی انتخابات پیش رو را همچون آزادسازی خرمشهر مهم دانست و ادامه داد: اگر چه برخی از عملکردهای مسئولان شرایط را سخت کرده است.

آیت الله لائینی افزود: حضور گسترده مردم  و مشارکت حداکثری سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی است که در عرصه داخلی و خارجی به عنوان پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

 

 

انتخابات جنگ فتنه ولی فقیه خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر