کد خبر: 1067906 A

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خبر داد:

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت:در سال قبل جابجایی نیوجرسی به جای گاردریل در ۶۵ کیلومتر از محورهای استان انجام شد و برای ارتقای ایمنی در نقطه حادثه خیز نیز ۴۶ دوربین ثبت تخلف سرعت نیز نصب شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،عباسعلی نجفی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه سال گذشته سه هزار و ۶۷۰ کیلومتر خط کشی در محورهای استان انجام شد، از نصب ۷۷ هزار تابلو و علائم ایمنی خبر داد.

وی اصلاح ۳۵ نقطه حادثه خیز و احداث روشنایی نقطه‌ای ۳۵ نقطه را از دیگر اقدام بیان کرد و گفت: در سال قبل ۱۶۹ کیلومتر بهسازی و روکش آسفالت نیز انجام شد.

او یادآور شد: در سال قبل جابجایی نیوجرسی به جای گاردریل در ۶۵ کیلومتر از محورهای استان انجام شد و برای ارتقای ایمنی در نقطه حادثه خیز نیز ۴۶ دوربین ثبت تخلف سرعت نیز نصب شده است.

نجفی با بیان اینکه ۱۰۰ نقطه آسیب دیده سیل در محورهای استان بازسازی شده است، گفت: یک دستگاه پل بزرگ و چهار واحد راهدارخانه نیز در محورها احداث شده است.

مدیرکل راهداری مازندران درباره وضعیت ماشین آلات راهداری گفت: ۴۰ درصد ماشین آلات در حال مرمت و تعمیر بوده و به زودی به چرخه راهداری وارد می‌شوند.

وی همچنین از خرید و نوسازی ناوگان ماشین‌آلات از قبیل هفت دستگاه لودر و دو دستگاه بیل مکانیکی خبر داد.

 

جاده های استان دوربین راهداری و حمل و نقل جاده سیل مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر