کد خبر: 1063941 A

رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:از ابتدای هفته گذشته تا روز جمعه تعداد ۲۷۷ واحد صنفی در استان مازندران پلمپ شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسینقلی قوانلو با بیان اینکه از ابتدای هفته گذشته تا روز جمعه تعداد ۲۷۷ واحد صنفی در استان مازندران پلمپ شدند، گفت: این واحدهای صنفی به دلیل عدم رعایت شیوه نامه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در طی این مدت به بیش از ۶ هزار واحد صنفی تذکر داده شده است از تشکیل ۴۳۲ پرونده تخلف در طی این بازه زمانی خبر داد.

وی تصریح کرد: بازرسان این سازمان در هفته گذشته بیش از هزار و ۱۴۳ واحد خبازی در سراسر استان را بازدید و بر نحوه عملکرد آنها بازرسی داشتند.

قوانلو با تاکید مجدد در خصوص تعطیلی کلیه مشاغل به جز گروه یک در شهرهای با رنگ بندی قرمز اعلام داشت: اکثر متصدیان واحدهای صنفی در طی این مدت و علیرغم فشارهای اقتصادی که به آنها از ناحیه تعطیلی واحدهای کسب و کارشان به وجود آمده همکاری خوبی داشته و همواره در رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار خوب عمل کرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان از عموم شهروندان مازندرانی تقاضا کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل فروش اجباری کالا، گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، احتکار و … مراتب را به تلفن ۱۲۴ و یا به سامانه www.۱۲۴.ir اعلام کنند.

 

استان مازندران تلفن رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت گرانفروشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر