کد خبر: 1051951 A

آخرین آمار کرونا در مازندران؛

در حال حاضر ۵۶۲ بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند که ۱۰۸ نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اخصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اظهار کرد:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۹۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۰۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۴۰۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۸۲ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.
سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ بیمار جدید بستری و ۲۳ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۴ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در حال حاضر ۵۶۲ بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند که ۱۰۸ نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشند.

حال جسمانی ۱۱۶ نفر وخیم گزارش شده است و با علائم تنفسی حاد در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

 

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر