کد خبر: 1046610 A

آخرین وضعیت کرونا در مازندران؛

در حال حاضر ۶۶۶ بیمار کرونایی در بیمارستانها و مراکز درمانی دانشگاه های علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که ۱۴۶ نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهار کرد:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی گفت: طی همین مدت تعداد  ۱۲۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۵۰۲ بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۳۷ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۶۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ بیمار جدید بستری و ۱۶ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۹ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در حال حاضر ۶۶۶ بیمار کرونایی در بیمارستانها و مراکز درمانی دانشگاه های علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که ۱۴۶ نفر از این تعداد جدید و مربوط به شبانه روز گذشته می باشد.

 

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر