کد خبر: 1045899 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مهم ترین هدف در انتخابات مشارکت حداکثری مردم در انتخاب اصلح است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر امروز دوشنبه در نشست با اعضای دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان مازندران گفت: شورای نگهبان به عنوان حافظ نظام در جمهوری اسلامی یکی از مهم‌ترین نهادهای حکومتی است.

وی نقش هیات نظارت را در برگزاری انتخابات سالم مهم دانست  و افزود: برای انجام هرکاری نیاز به مهارت لازم است و آنچه را که مردم خواستار آن هستند به خوبی حفظ شود، در صورت عدم مهارت کار به خوبی انجام نمی شود حتی اگر صداقت وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران صداقت و امانتداری را دیگر اصل در انجام امور دانست و افزود: هیات نظارت  پیش از آنکه دستگاه های دیگر او را نظارت کنند، خود ناظر بر ناظران باشد تا کارشان را به درستی انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: جلب اعتماد دیگر مواردی است که باید هیات نظارت به آن توجه داشته باشد.

وی ادامه داد: ممکن است کسی مهارت و صداقت داشته باشد اما مورد اعتماد مخاطبان نباشد، ضمن اینکه دشمنان داخلی و خارجی روی شورای نگهبان افکار منفی دارند و ذهن افکار عمومی را مسموم می کنند. بنابراین جلب اعتماد مهم ترین اصل در این فرآیند است.

آیت الله لائینی گفت: صرف اینکه هیات نظارت یک سخنگو داشته باشد؛ کافی نیست، اطلاع رسانی در رسانه های مکتوب و مجازی، دیداری و شنیداری برای بازگو کرد واقعیت های هیات نظارت ضروری است.

وی در خطاب به نامزدهای انتخابی گفت: چنانچه هر یک از داوطلبان موفق به کسب آرا نشدند موجب تخریب نهاد و یا ارگانی نشوند . بازیگران در میدان سیاست قوائد و چارچوب ها را دست نزنند، اصول را رعایت و حفظ کنند.

آیت الله لائینی مشارکت حداکثری در انتخابات را مهم دانست و افزود:  مهم ترین هدف در انتخابات مشارکت حداکثری مردم در انتخاب اصلح است.

 نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین تاکید کرد که در شرایط کرونایی نظارت بر انتخابات افزون تر شده و نکات بهداشتی به خوبی رعایت شود تا زمینه گسترش این بیماری تشدید نشود.

وی افزود: البته اینطور هم نباشد کرونا مانع حضور مردم در انتخابات شود ضمن اینکه فضای تبلیغاتی در ستادها به دلیل وجود کرونا مدیریت و سعی شود تبلیعات به سمت فضای مجازی سوق پیدا کند.

 

 

 

 

انتخابات تبلیغات جمهوری اسلامی فضای مجازی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر