کد خبر: 1041805 A

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت:مأموران در بازدید از محل مورد نظر ۱۰۰ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال که برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، کشف کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرقانونی افرادی در امر استخراج و تولید ارز دیجیتال در شهرستان "چالوس"، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی، مأموران با انجام تحقیقات پلیسی محل فعالیت متهمان را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: مأموران در بازدید از محل مورد نظر ۱۰۰ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال که برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، کشف کردند.

سردار میرزایی، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال مبنی بر جهش تولید را، فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی مؤثر در حمایت از تولید و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.

 

ارز استان مازندران سرمایه گذاری قاچاق کالا و ارز کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر