کد خبر: 1036608 A

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعاونی ها نقش تاثیرگذاری در اقتصاد کشور و رونق تولید دارند، گفت: البته تعاونی ها باید تکنولوژی روز را بشناسند و با جهت گیری علمی آشنایی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، کیوان مرادیان امروز در جلسه کارگروه اقتصاد سرمایه گذاری و اشتغال با محوریت توسعه تعاون مازندران که در استانداری این استان برگزار شد با بیان اینکه تعاونی ها نقش تاثیرگذاری در اقتصاد کشور و رونق تولید دارند، اظهارکرد: البته تعاونی ها باید تکنولوژی روز را بشناسند و با جهت گیری علمی آشنایی داشته باشند.

وی تعاون را یکی از پایه های اقتصاد کشور دانست و افزود: توجه به بخش تعاون که از ظرفیت های بسیار بالایی در تحقق رونق تولید و اشتغال در استان برخوردار است بیش از پیش ضرورت دارد.

 نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه و بخش اقتصادی کشور باید روز به روز بیشتر بخش تعاونی را باور کنند و به نقش و جایگاه بی بدیل آنها توجه ویژه ای داشته باشند.

وی پروژه" روماک گستر" را از ظرفیت های اقتصادی خوب در استان دانست و افزود: ضمن اینکه تعاونی توسعه عمران شفاف ترین راهکار برای مشارکت مردم است. 

مرادیان گفت: اهمیت دادن به شرکت های تعاونی ، توسعه و ترویج تعاونی ها و استفاده از امکانات بالقوه این بخش در حقیقت حرکت به سمت توسعه و اشتغال پایدار است.

 

اشتغال اقتصاد اقتصاد کشور سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر