کد خبر: 1036454 A

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد:

اولین مرحله واکسیناسیون کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از امروز همزمان با سراسرکشور در بخش های ویژه بیمارستان های سانتر درمان کرونا استان با حضور محمد مهدی گویا مدیر کل بیماری های وزارت بهداشت و درمان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،اولین مرحله واکسیناسیون کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران از امروز همزمان با سراسرکشور در بخش های ویژه بیمارستان های سانتر درمان کرونا استان با حضور محمد مهدی گویا مدیر کل  بیماری های وزارت بهداشت و درمان اجرا می شود.

سیمین بابایی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام خبر فوق افزود: پس از واکسینه کامل کادر درمان خط مقدم مقابله با کرونا، واکسیناسیون بیماران صعب‌العلاج و سالمندان درمرحله بعدی قرار دارند و در نهایت با توجه به برنامه‌ریزی‌های وزارت بهداشت، واکسیناسیون سراسری در سال آینده انجام خواهد شد.

 بابایی با تاکید براینکه واکسیناسیون نباید موجب عادی‌انگاری ما دربرابر کرونا شود و لازم است پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود اضافه کرد: بر اساس اولویت‌بندی‌ که در سند ملی واکسیناسیون کشور در ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شده، در مرحله اول افرادی که در ICU کار می‌کنند و در بخش مراقبت ویژه مستقیم با بیماران ارتباط دارند، دراولویت تزریق هستند.

 

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی درمان روابط عمومی واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر