کد خبر: 1034448 A

با حضور مدیر عامل آتیه سازان حافظ کشور برگزار شد؛

عصر امروز نشستی با محوریت ارائه مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی استان در خدمات دهی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ با حضور افشین مقصودی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ کشور و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا،عصر امروز نشستی با محوریت ارائه مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی استان در خدمات دهی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ با حضور افشین مقصودی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ کشور و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران در سالن اجتماعات شعبه ۲ تامین اجتماعی شهرستان ساری برگزار گردید.

در این نشست که علیجانی معاون شرکت آتیه سازان کشور،بیژنی مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ مازندران و جمعی از روسای کانون بازنشستگان شهرستان های مازندران حضور داشتند،نصراله دریابیگی گفت:بازنشستگان امروز،کارگران دیروزی هستند که در  پیروزی انقلاب کبیر امام راحل نقش بسزایی داشتند.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران با انتقاد از عملکرد دولت و مجلس در بحث مطالبات بحق بازنشستگان تامین اجتماعی افزود:امروز کارگران بازنشسته دارای مشکلات فراوانی هستند.

وی با انتقاد از تبعیض معیشتی برای کارگران بازنشسته تامین اجتماعی،گفت:امروز کارگران در بدترین شرایط معیشتی بسر می برند و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

دریابیگی یکی دیگر از مشکلات اساسی قشر بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی را عدم عدالت درمانی دانست و گفت:متاسفانه عدالت درمانی در کشور برای قشر مظلوم بازنشسته و مستمری بگیر رعایت نمی‌شود.

او ادامه داد:یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری و طبق قانون اساسی درمان رایگان است اما امروز شاهد عدم اجرای این قانون هستیم.

عضو هیات مدیره کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور با اشاره به نقش مهم شرکت آتیه سازان حافظ در کاهش دغدغه های مشکلات درمانی بازنشستگان،گفت:با توجه به مظلومیت اقشار بازنشسته تامین اجتماعی انتظار می رود مشکلات و مطالبات این عزیزان در استان شنیده و مرتفع گردد.

افشین مقصودی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ کشور نیز بعد از شنیدن مسائل و مشکلات بیمه ای نمایندگان بازنشستگی تامین اجتماعی مازندران  با بیان اینکه خدمت به بازنشستگان بسیار ارزشمند و مهم است،گفت:باید تلاش کرد تا با ارائه خدمات بیمه ای و درمانی بهتر دغدغه بازنشستگان و مستمری بگیران را کاهش داد.

وی با اشاره به اهمیت رضایت مندی افراد تحت پوشش،گفت:یکی از گلایه های اصلی بازنشستگان تاخیر در پرداخت هزینه های درمانی است.

مقصودی از پرداخت یکروزه هزینه های درمانی تا سقف ۵۰۰ هزار تومان خبر داد و افزود:یکی از برنامه های اصلی شرکت افزایش سرعت پرداختی های درمانی افراد تحت پوشش به منظور رضایت مندی بیشتر مشتریان بوده است.

مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ کشور یکی دیگر از مشکلات و گلایه مندی های مشتریان را شلوغی شعب اعلام کرد و گفت:امروز در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته بسیاری از درخواست های مشتریان  برای ارائه خدمات غیر حضوری شده است و باید تلاش کرد برای تردد کمتر خدمات دهی بصورت غیر حضوری صورت گیرد و از طرفی به دنبال حمایت بیشتر از شعب فعال خود برای تجهیز و افزایش حجمی نمایندگی ها هستیم.

 

امام راحل بازنشستگی تامین اجتماعی مشکلات کانون بازنشستگان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر